Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв антивирусен софтуер използвате ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какъв антивирусен софтуер използвате ?

    Колеги компютърджии (знам, че тук има доста такива), споделете с какъв антивирусен софтуер сте и с какви впечатления сте от него.Аз в службата съм с F-Secure 5.43 - не е лош, но много товари компютъра, по-слабите машини направо "клякат" , а в къщи с Kaspersky antivirus 5.00 . До скоро бях с добри впечатления от него, но взе да се пропуква и сега съм качил 6.00. За него обаче имам license key с валидност само за 1 месец. Ще ви бъда благодарен, ако някой ми даде линк, от който мога да изтегля краквана версия на Kasperski antivirus 6.00, license key с едногодишна валидност или activation code ?
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Аз съм с Norton Anti Virus, защото имам много добра оферта с ъпдейта...Всичко се качва веднага щом излезе...
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      NOD32. Лека е, не тормози компа, открива достатъчно вируси, има всички модули. Не се преебава като НАВ, Не е тажка като касперски. Не е некракваема акто Панда, не е нефункционална като Ф-прот. Златната среда.
      Прикачени файлове
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        AVG Free Edition
        Lancia Delta II 2.0 LS 16V '93

        Коментар


          #5
          AVG 7.1
          Tofas- Sahin 1.6 карб.

          Коментар


            #6
            Avast - лекичък и най-вече безплатен за домашна употреба (с безплатна регистрация), има си всичко необходимо за една антивирусна програма - сканира архиви, live скенер, евристични методи, сканиране на мейл, работа с outlook... www.avast.comЕто и линкове към два независими теста на антивирусни програми... така май най-лесно се избира http://forum.setcom.bg/index.php/top...c,26493.0.html
            Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
            Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

            Коментар


              #7
              F-Prot Antivirus
              Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
              Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
              Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
              Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

              Търси се..

              Коментар


                #8
                NOD 32
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  ZoneAlarm,SpyEmergency с аутоъпдейд от днес. Досега с всичко друго компа все успяваше да "налапа"нещо.Последния резултат беше,че отказа изобщо да работи.Аз понеже не съм компютърджия,реших,че трябва да сменям хард-а,ама се оказа,че белята била друга.

                  Коментар


                    #10
                    Сега лолзвам НОД32 и съм доволен. Преди бях с Касперски но ми тежеше много. Естествено зависи от настройките. Все пак PC-то ми е P4 3GHz и 1GB RAM и е смешно да се спича. А чесно казано проблеми от страна на вируси съм нямал никога с никоя антивирусна. Просто трябва да се внимава
                    Fiat Punto 1.7TD

                    Коментар


                      #11
                      AVG Free Edition, също.
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #12
                        NOD 32
                        UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                        Коментар


                          #13
                          Аз пък съм с Лешперски. Исках да си кача НОД32 ама понеже windows-а ми е уйня (милениум) и при записването ми даде някаква грешка че не разпознава win-а и се прекъсна ...

                          Коментар


                            #14
                            ф-прот- лекичка ми е пък и за сега се справя без ядове или пое аз не ги разбирам1

                            Коментар


                              #15
                              AVG Anti-Virus 7.1
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X