Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бързо питане за паркиране.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бързо питане за паркиране.

    Може ли да се паркира на място за инвалид, когато няма синя зона ?
    In JTD I believe, in Nm I trust !

    #2
    не
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    Коментар


      #3
      Дори ако те видя къде си паркирал ш’ се обадя на паяк ... Спри на пешеходна, на ъгъл ... ама за инвалиди ...
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар


        #4
        Съгласен съм. И на мен това не ми даваше мира. Съседните 2 места, които също са за инвалиди бяха заети от такси и една полу-разграбена вектра :D Разбира се, и двете нямаха стикери за инвалид. Ама както и да е... след 2 слизания до долу и 16 кръгчета на квартала успях да намеря паркомясто. А точно си мислех да си взема винетен стикер за синя зона ... Д*ба та синя зонаа !
        In JTD I believe, in Nm I trust !

        Коментар


          #5
          Лепенките"Инвалид" каде се продават и колко стинки са?Колега, ако продължаваш в тоя дух ще излезеш в отпуск.Модераторски екип на fiat-bg.org
          LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
          ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

          Коментар


            #6
            ?

            lubo_Y10 написа:
            Лепенките"Инвалид" каде се продават и колко стинки са?
            Nissan Primera 1.6 16v P11
            ex.Fiat Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #7
              Тази тема май плаче за ключ!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                lubo_Y10 написа:
                Лепенките"Инвалид" каде се продават и колко стинки са?Колега, ако продължаваш в тоя дух ще излезеш в отпуск.Модераторски екип на fiat-bg.org
                Паркираите на место за инвалид пред ниакои мол и като ви скоцат пазвантите да ви гониат...просто им изслусаите обиаснениата:искат да имас лепенка, тва ТЕЛК-ове,мелкове гледат и склиапат на парцали
                LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                Коментар


                  #9
                  Нека да уточним първо за кой от двата вида инвалидни места става дума. Първите са като служебния абонамент, те са персонално на конкретен човек с увреждане, на домашния му адрес. Там е ясно, че не може да се паркира по никакъв повод. Другия вид са места от синята зона, където инвалиди могат да паркират за определен период.

                  Коментар


                    #10
                    lubo_Y10 написа:
                    Паркираите на место за инвалид пред ниакои мол и като ви скоцат пазвантите да ви гониат...просто им изслусаите обиаснениата:искат да имас лепенка, тва ТЕЛК-ове,мелкове гледат и склиапат на парцали
                    Моля, преведи го не се разбира!
                    КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                    Коментар


                      #11
                      lubo_Y10 написа:
                      Паркираите на место за инвалид пред ниакои мол и като ви скоцат пазвантите да ви гониат...просто им изслусаите обиаснениата:искат да имас лепенка, тва ТЕЛК-ове,мелкове гледат и склиапат на парцали
                      Каква лепенка, какви 5лв.? Ако си инвалид не би задавал такива въпроси тук. Разбирам, че не си, а искаш да се възползваш от местата предвидени за инвалиди. Фактът, че пишеш неграмотно още повече ме кара да си мисля, че искаш да прилагаш евтини тарикатлъци! "Пазвантите" пред моловете и супермаркетите трябва да гонят такива, като теб с бухалки, защото се поругават с неравностойното положение на инвалидите! Винаги съм заглеждал типовете паркиращи на инвалидни места пред супермаркетите и винаги в погледите съм им откривал свещена простота. Ще те попитам директно... ако недай си Боже някой от роднините ти пострада (никой не е застрахован) и получи на мястото на крака си протеза, дали ще му е приятно да ходи 200 метра до входа на магазина, защото някой селски тарикат е заел мястото му? Разбираш ли ме, или да се опитам да ти го обясня по още по-елементарен начин с три думи?
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        Бързо питане за паркиране.

                        Колеги ,моля ви да прочетете постовете на човека преди да се нахвърляте върху него ...Там има описани някои случки с членове на семейството му .Да бъдем малко хора , а ...
                        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                        Коментар


                          #13
                          Re: Бързо питане за паркиране.

                          Румен_Хинчев написа:
                          Колеги ,моля ви да прочетете постовете на човека преди да се нахвърляте върху него ...Там има описани някои случки с членове на семейството му .Да бъдем малко хора , а ...
                          Прочетох всички мнения на конкретният колега към, когото е по-гневният ми тон. Трудно ми бе, защото явно родният му език не му е присъщ. НИКЪДЕ не открих някакви случки със семейството му! Дори съм пояснил нещо в началото на поста си. Така, че нека да внимаваме, като четем, а?
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            Според мен темата е изчерпана още с първия отговор и я заключвам.

                            Коментар

                            Working...
                            X