Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся информация за условията на труд в Т-МАРКЕТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся информация за условията на труд в Т-МАРКЕТ

    Здравейте колеги,трябвами малко информация за условията на труд в тази верига.Интересуваме заплащането,коректнили са,има ли допълнителни социални придибивки.Ще помоля само за коментари от колеги които са работели или работят в тази верига.Мерси!Допълнено заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    Фиат Брава 1.4 12V 1998г

    #2
    http://www.bgrabotodatel.com/search.php
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Благодаря ти за линка.Лично мен там информацията не ме удоволетворява.Търся мнение на колега работещ във веригата.
      Фиат Брава 1.4 12V 1998г

      Коментар


        #4
        Търся информация за условията на труд в Т-МАРКЕТ

        С риск да те ядосам ще споделя , че съм контактувал с централата на МАКСИМА в Литва .Губиха ми времето в продължение на две седмици . Крайно некомпетентни и неотговорни служители имат в отдел ,, Доставки ’’. А щом има такива служители , прави сметка за работодателя.Ele много добре те е насочила към този сайт. Пък и почнеш ли да работиш при някого няма как да не му търпиш прищевките .Успех !
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #5
          Факт е, че и аз преди време бях на интвюта при тях за управител и останах крайно недоволен. То на тези интервюта аз ги интервюирах тях... Относно работната среда и т.н. само като видях офиса на управителя и ми стана лошо и не им звъннах повече. Щом за хората който им движат магазините не се грижат какво остава за персонала!?!? Не бих те посъветвал да отиваш там освен ако не е крайно наложително!
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар

          Working...
          X