Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да отида в Шоуто на Слави, ама на актьорската вечер?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да отида в Шоуто на Слави, ама на актьорската вечер?

    здравейте,искам да ида в Шоуто на Слави, когато е актьорската вечер. Пишете ми как да разбера кога снимат актьорската вечер /в самия понеделник или преди това/ и от колко часа започват снимките.Модерирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    STILO 1.4 16v.

    #2
    Тез всички линкове с объркан таг,написани през 10-15 реда,кво тряяше да значат ?!
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      Като си купиш билет?

      Коментар


        #4
        предаванията се записват 2-3ч преди да го видиш на екран .. мисля , че беше към 8 .. билети от ндк .. а шоуто се снимаше пак там , но не помня коя зала беше (;=> понеделник и звънни на билетния център там да попиташ за билетите (;

        Коментар


          #5
          Отиваш в билвтния център на НДК и си купуваш билет.Както ти писаха по горе ,записа е от 20 часа,но там ще ти кажат допълнително.Приятно гледане :D
          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

          Коментар


            #6
            Аз пък искам да отида когато е рождения ден на предаването. Ще взема телевизорче, пък току виж има и томбола за някоя кола Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 .

            Коментар


              #7
              След има няма 9 месеца ... ама до тогава може и да го няма предаването :D
              Fiat Forum Bulgaria

              Прекаленият светец и богу не е драг !

              Коментар


                #8
                nelegalniq написа:
                Аз пък искам да отида когато е рождения ден на предаването. Ще взема телевизорче, пък току виж има и томбола за някоя кола Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 .
                Никъв шанс да те огрее.. На рождения им ден се канят гостите,не са случайни хората вътре..
                Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                Коментар


                  #9
                  Аз пък бях чул, че за рождения ден билетите се купуват предварително и всъщност никой от гостите не знае кой ден ще се снима шоуто. Ама явно покана могат да получат само редовните посетители .Това за избора кои да са гостите малко ме съмнява, щото тази година момчето което спечели колата е меко казано неадекватен . И надали Слави го е избрал да е сред гостите.

                  Коментар


                    #10
                    nelegalniq написа:
                    Аз пък бях чул, че за рождения ден билетите се купуват предварително и всъщност никой от гостите не знае кой ден ще се снима шоуто. Ама явно покана могат да получат само редовните посетители .Това за избора кои да са гостите малко ме съмнява, щото тази година момчето което спечели колата е меко казано неадекватен . И надали Слави го е избрал да е сред гостите.
                    Поне преди година бях с едни приятели до билетния център,че се бяха много нахъсали да си купят билети за Рождения ден на шоуто и от там ни казаха,че няма как да стане тоя номер..
                    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                    Коментар


                      #11
                      Билетите за цялата седмица се пускат в понеделник на текущата седмица. Това е кофтито. Че ако искаш да си на актьорска вечер в понеделник - трябва да се наредиш от рано за билет за същия ден. Иначе тогава можеш да си купиш и за всеки друг ден, но не можеш от предната седмица примерно .
                      Fiat Brava 1.4 12V

                      Коментар


                        #12
                        nelegalniq написа:
                        Аз пък бях чул, че за рождения ден билетите се купуват предварително и всъщност никой от гостите не знае кой ден ще се снима шоуто.
                        Това е най-точно. Малко инфо от кухнята. Даже и сценаристите не знаят. Знае само Слави.
                        Manowar - Татко
                        Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                        Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                        Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                        Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                        Коментар


                          #13
                          fihi написа:
                          Знае само Слави.
                          А някой да знае адреса на Славитоооо

                          Коментар


                            #14
                            Село У4ен дол плевенско
                            LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                            ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                            Коментар

                            Working...
                            X