Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премахване на програма от компютър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Malone написа:
    Immortal написа:
    Пишеше го, пишеше го, Малоун, не е в КТ, но го пишеше.....Тази наредба е отменена, и сега е в сила горния текст (Нар.8/2005), като продължителността и броят на почивките е оставен малко на свободен избор, щото и в тая наредба 15/1999 няма нищо конкретно.Хм, мислех си, че още е в сила...баси тия сменят наредбите на всеки 4 години бе... затова сме на тоз хал.
    Значи? Не го пише никъде.Наредбата е нормално да е отменена. Не навсякъде, но поне повечето от нас работят на съвременни дисплеи, а не на "тръби" от миналия век от които получаваш тен след осем часа работа.
    JTD RACER написа:
    Колега имам специализирана програма която след това става много дълга и широка за инсталиране.Един път преинсталирах уиндоуса , но пък за късмет след това ми изгоря захраването и пак ми качиха досадната програма.И да го взема в нас пак нищо немога да направя.П.П. ще помоля модераторите да изтрият мненията който не са по темата
    JTD RACER, всички мнения са по темата, особено пък, ако се задълбочиш в прочетеното.Дано не те обиждам, на ми се струва, че наистина нещо не правиш както трябва при ръчното деинсталиране.Работа е за 5 минути.Второ.Почти всяка антивирусна програма ще осакати iProtectYou за отрицателно време.Няма такава, на която този софтуер да не се стори съмнителен.Вероятно човека, който ти я е инсталирал е въвел изключения [exceptions] в настоящата ти антивирусна, но ако си наистина администратор, не пречи да си инсталираш временно някоя друга.Да речем Avira, безплатна и достатъчно добра.Сканираш с нея и и указваш да изтрие или вкара в карантина всичко съмнително.Най вероятно iProtectYou няма да работи после [ако е локално, а не мрежов вариант].Но ще те спипат по логовете, имай го предвид, за трети път ти го пиша.
    Логовете няма кой да ги гледа.Ръчното деинсталиране неможе иска парола, а това коети си ми дал за изтриването на файлове и спиране на процеси половината ги няма

    Коментар


      #47
      Аз като че ли ще спра да пиша.
      JTD RACER написа:
      Логовете няма кой да ги гледа.
      Ако си сигурен, ОК, не познавам хората около теб.
      JTD RACER написа:
      Ръчното деинсталиране неможе иска парола
      "Ръчното деинсталиране", това което съм ти описал, няма как да ти иска парола, ако си администратор. То е брутално спиране на процеси, редактиране на регистратурата и триене на файлове.Това не е деинсталиране, а "осакатяване" на програмата, без да пипаш операционната система.Сечеш дървото, а не го култивираш.
      JTD RACER написа:
      а това коети си ми дал за изтриването на файлове и спиране на процеси половината ги няма
      Не съм сигурен, че си ги потърсил правилно. Може би трябва да ти помогне някой малко по вещ в тези неща.
      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
      www.cyxap.com

      Коментар


        #48
        Malone написа:
        Аз като че ли ще спра да пиша.
        JTD RACER написа:
        Логовете няма кой да ги гледа.
        Ако си сигурен, ОК, не познавам хората около теб.
        JTD RACER написа:
        Ръчното деинсталиране неможе иска парола
        "Ръчното деинсталиране", това което съм ти описал, няма как да ти иска парола, ако си администратор. То е брутално спиране на процеси, редактиране на регистратурата и триене на файлове.Това не е деинсталиране, а "осакатяване" на програмата, без да пипаш операционната система.Сечеш дървото, а не го култивираш.
        JTD RACER написа:
        а това коети си ми дал за изтриването на файлове и спиране на процеси половината ги няма
        Не съм сигурен, че си ги потърсил правилно. Може би трябва да ти помогне някой малко по вещ в тези неща.
        стъпките за изтриване на файловете едно по едно като ги правя ако искаш ще ти ги снимам да видиш за какво става въпрос

        Коментар


          #49
          Поредността на написаното също е важна.1. Спираш процесите2. Редактираш регистратурата3. Намираш и изтриваш файловете [като си указал на Windows Explorer да показва и скритите и системни файлове]4. Изтриваш директориите5. РестартирашПринципно, във Windows не е възможно да изтриеш файл, който "играе" в определен процес, ако не си спрал процеса.
          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
          www.cyxap.com

          Коментар


            #50
            голям зор да влизаш в скайп през работно време и във фейсбук и тва си е Такава програма НЕ се премахва без да те разберат...ако толкова имаш зор за нет,вземи си смартфон или малък лаптоп и си ползвай личния в службата. Ако нямаш пари за това...мисля,че няма да ти се иска да си загубиш работата,затова си налягай парцалите и играй по правилата.Такава програма пак ти казвам,оставя следи,"докладва" какво правиш и т.н. спрял ли си я...въпрос на време е да те разберат и ако не пред нас,пред работодателя си ще обясняваш какъв ти е зора с тоя нет. Прекалено свободно време имаш май,в това е проблема,а не в програмата.
            ex.Мареа ТД100

            Коментар


              #51
              paralesa написа:
              голям зор да влизаш в скайп през работно време и във фейсбук и тва си е Такава програма НЕ се премахва без да те разберат...ако толкова имаш зор за нет,вземи си смартфон или малък лаптоп и си ползвай личния в службата. Ако нямаш пари за това...мисля,че няма да ти се иска да си загубиш работата,затова си налягай парцалите и играй по правилата.Такава програма пак ти казвам,оставя следи,"докладва" какво правиш и т.н. спрял ли си я...въпрос на време е да те разберат и ако не пред нас,пред работодателя си ще обясняваш какъв ти е зора с тоя нет. Прекалено свободно време имаш май,в това е проблема,а не в програмата.
              Ти друга работа нямаш ли си.Време колко имам на теб не ти влиза в работата.

              Коментар

              Working...
              X