Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гледане на реклами в интернет?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Имам си вече първо плащане )) :Ако все пак някой се навие, ето ми рефералният линк:http://www.onbux.com/?r=m5kov
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #17
      тези 2,22 долара за колко време ги спечели ? и става ли на дебитна карта да се превеждат или трябва друга някаква?Ако тези пари за месец изобщо не си заслужава
      Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

      Коментар


        #18
        За месец и половина, ако следим постовете.Ужасна доходност.Ако се сметне, сигурно компютъра е изгорил ток за повече пари от спечеленото.
        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
        www.cyxap.com

        Коментар


          #19
          За месец и приблизително половина спечелих към 7-8 долара, обаче по-голямата част от тях ги дадох за реферали и това ми е чистата печалба Тези парички ги изтеглих за проба и всичко е точно... Иначе по досегашната ми "стратегия" след 2-3 месеца би трябвало да тегля по ~10 долара на ~10 дена.Истинска печалба може да се постигне чрез директни реферали, но е малко трудно да навиеш примерно 20 човека да кликат (аз имам само 1), въпреки че системата е супер проста и не отнема време.Trancer, в PayPal като дебитна карта приемаха Виза Електрон, но за най-сигурно сам пробвай, защото не съм сигурен (аз съм с кредитна).Malone, това е нещо като хоби. Някой цъкат във ферми, аз цъкам по реклами. В сравнение с тях, аз съм на печалба Ха дано следващото плащане е по-голямо
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #20
            Колеги, изнамерих един добър и полезен сайт за реклами Реферален линк: http://www.easyhits4u.com/?ref=m5kovСайта и системата му са коренно различни от споменатите по-горе. Сайта съществува от 8 години и много хора са доволни от него.Ще се опитам да обясня за какво иде реч...Гледат се НЕОГРАНИЧЕН брой реклами по 15 или 20 секунди всяка.За всяка гледана реклама получавате кредит. (за реклами по 15 секунди - половин кредит, за 20 - 1 кредит)Чрез спечелените кредити, можете да рекламирате до 10 свои собствени сайтове, услуги и каквото се сетите.Начините за реклама са: банер, текст и директно показване на сайта, като за банер и текст отчита колко клика имате към импресиите.Има опции за таргетиране при директна реклама на сайта.Хората, които ще гледат рекламите, са другите потребители на сайта, които сърфират в него.Отделно от кредитите, за всеки 1000 изгледани реклами получавате 0,30$, (минимума за теглене е 3$.Другата голяма зарибявка е, че през определен брой реклами получавате различни бонуси (пари, импресии, кредити, билетчета за лотария с прилични награди), като стойността им се увеличава с броя на рекламите, които сте изгледали.Малко кратко инфо:Може да задавате по колко импресии на ден да получават вашите банери и текстове.10 кредита може да конвертирате в 250 банер импресии.10 кредита може да конвертирате в 500 текстови импресии.Печелите 0,10$ за всеки 100 реклами, гледани от вашите реферали.Като цяло сайта е измислен доста хитро и на мен ми е полезен да си рекламирам реферални линкове към другите ПТЦ сайтове.Виждам много български реклами в него, като клипчета във Vbox, блогове и новинарски сайтове.Малко повече информация за работата със сайта може да намерите тук: http://pari-ot-internet.com/forum/vi...3427Успех
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #21
              M5kov написа:
              До сега не съм спечелил много, но в повечето сайтове се пише, че трябва доста време...И в двата сайта съм вложил по 5 долара, като до края на периода в който съм наел първите си реферали си ги възвърнах тези 5 долара. Рециклирах няколко пъти и сега мога да кажа, че рефералите ми са добри и дано продължат така.За сега имам печалба, макар и малка
              Това е хубаво, но не разбирам, защо го споделяш.Знаеш, че рискуваш да ти размахат пръст, че си безделник, че не четеш книги, и цъкаш в работно време. Независимо, че всички те по цял ден цъкат по-форуми, а са на по 35 и отгоре години. Никой няма да ти каже: браво, тези български младежи са оправни и успяват да изкарат пари от какво ли не.Това, което правиш е добро, ако имах време и аз бих го правил. Успех.
              ОЦЕЛЯВАТ НЕ ПО-СИЛНИТЕ (И/ИЛИ ПО-УМНИТЕ), А НАЙ-ПРИСПОСОБИМИТЕ.

              Коментар


                #22
                Колега няколко месеца след първия ти пост...ч кажи още ли цъкаш реклами и още ли си доволен и ако не е тайна сега колко печелиш от това
                Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

                Коментар


                  #23
                  (((:Бях доволен, но след като единия от "доверените" сайтове се прецака и не ми изплатиха близо 10$ вече не съм и спрях да цъкам.На другия (необъкс) пък му намалиха сумата, която дават за гледане при обикновенните потребители.За този последният дето съм писал easyhits не ми стига време.Та те така
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #24
                    M5Kov: Офертата ми за $6 все още важи. Специална промоция - до края на годината ще ти плащам $12/месечно за 4 часа седмичен труд. Навит? Докато си цъкаш по загубените реклами на необъкс - все ще си ми полезен.
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #25
                      Предпочитам да се отдам на безцелно ровене в интернет
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар

                      Working...
                      X