Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

някой да има излишни точки от зареждане на ОМВ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    някой да има излишни точки от зареждане на ОМВ?

    изтича срока на промоцията , а съм решил да взема един органайзър.ако някой има излишни точки - да сподели

    #2
    Re: някой да има излишни точки от зареждане на ОМВ?

    u_bo написа:
    изтича срока на промоцията , а съм решил да взема един органайзър.ако някой има излишни точки - да сподели
    Аз имам около 11 ама са залепени ще ти свършат ли работа.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Re: някой да има излишни точки от зареждане на ОМВ?

      Tornado написа:
      u_bo написа:
      изтича срока на промоцията , а съм решил да взема един органайзър.ако някой има излишни точки - да сподели
      Аз имам около 11 ама са залепени ще ти свършат ли работа.
      YES my friend !!!ДА, пък ако решиш може да ти съдействам за ГПС от другата тема в която ти писах / за по-ниска цена от обявената разбира се/

      Коментар


        #4
        :D колега, имам 2 или 3стикера, не съм ги слагал.не знам кога изтича срока, но тия дни мисля пак да зареждам, което са още 2-3.Как ще е удобно да ти ги дам?

        Коментар


          #5
          curko написа:
          :D колега, имам 2 или 3стикера, не съм ги слагал.не знам кога изтича срока, но тия дни мисля пак да зареждам, което са още 2-3.Как ще е удобно да ти ги дам?
          колега, в Сф бях вчера, а кога пак ще идвам, не знам.евентуално ще се ходи до вносителя на Кастрол за масло/ ще пускам тема/ и ще ти се обадя ако е преди свършване на промото на ОМВ

          Коментар


            #6
            :D Стига да съм в София нямаш грижи(събота през деня планувам да не съм софиянец.През седмицата има вероятност да съм в кмандировка).Драсни лс когато идваш и ако съм тук ще се разберем да ти ги дам.

            Коментар


              #7
              Колега имам кам 12-13 незалепени, ако имаш пат кам Хасково свиркай да ти ги дам
              Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

              Коментар


                #8
                аз имам една - ако я искаш, дай си адреса на лични, ще ти я пратя в плик
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #9
                  ele написа:
                  аз имам една - ако я искаш, дай си адреса на лични, ще ти я пратя в плик
                  Аз също ще ти пратя, имам един и не ми е нужен
                  FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                  FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                  Коментар


                    #10
                    абе и аз имам някви точно които се лепят... събирам ги в пепелника и се чудя за какво ли са :D
                    Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

                    Коментар

                    Working...
                    X