Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оглед на една Либра в София?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оглед на една Либра в София?

    Колеги някой има ли възможност да хвърли едно око и да изкаже мнение относно една Либра в София?Ще съм безкрайно благодарен!Къщата е Боми Ауто, колата е тази:http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...6&f1=detailsи тази http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...983&f1=details
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    #2
    Много добре изглежда
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Таз Либра и аз я загледах преди няколко дни в мобилето.Но не й е дошъл реда още

      Коментар


        #4
        Колега,в събота отивам на оглед за един скутер на София и май е в този район.Ако имам време ще и хвърля едно око.Ако искаш качвай автобуса и да ходим двамата?

        Коментар


          #5
          Колебая се много дали да тръгна, но предпочитам ако може някой колега да и хвърли едно око, преди да дойдем с доктор BO за визитация Още повече, че ако тръгна ще е в делничен ден, евентуално да я купя.Ще почерпя
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            нещо мътно има, щом за 20 дена още не са я продали /Либрата/ за тези пари.вчера я гледах тази обява... малко ме съмнява да е 2002, ама знаеш, че ВИН-а е най-сигурния начин да разбереш.АSR и тракшън контрол е едно и също нещо има такова копче - до ръчната спирачка...тези точки по поставката за чашата и таблото на климатроника няма да се махнат.със сигурност не са 140 000 км. като гледам как са изтъркани копчетата на климатроника и вентилатора. мойта и тя е на толкова ама са като нови...захабената алакантра лично мен ме дразни.ако ще я гледаш ти разбери се с ВО да я закачи на компютъра задължително.двигателя и колата са изблизани... виж задължително дали има суббуфер и СД чейнджър отляво и отдясно в капацита между задните гуми и 5-тата врата...
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              мигачите отпред много нови ми се струват...много хубави джанти...
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                #8
                Тогава аз и да я гледам няма какво да видя толкова освен външното й състояние.Нямам лаптоп да я закача,пък едва ли толкова мога да разбера нещо от него.Най добре е колегата ВО да отиде и да й види кътните зъбки и поне ще знаеш със сигурност какво е състоянието й.Моето предложение за автобуса си остава.В 9,30 съм в Софето,че съм се поболял за тези скутери.

                Коментар


                  #9
                  Значи има БОСЕто със ЦД чейнджъра. Има и АСР.Обясниха ми по тел, че освен забележките с напръсканото и износения подлакътник нямало друго.Била в много добро техническо състояние......На кантар съм...
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #10
                    Не бързай
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      Напротив бързай.Преди време като си купувах Мареата дадох точно като теб две обяви от Мобилето за обсъждане.Два дни след това и двете бяха купени,може и да е съвпадение,но не ми се вярва.

                      Коментар


                        #12
                        tyson написа:
                        Значи има БОСЕто със ЦД чейнджъра. Има и АСР.Обясниха ми по тел, че освен забележките с напръсканото и износения подлакътник нямало друго.Била в много добро техническо състояние......На кантар съм...
                        напръсканото и износеното няма как да го скрият на 100 %... трябва да я видиш на живо! друго което лично на мен не ми харесва е светлата алакантра и светлите пластмаси. ако са захабени много дразни... п.п. имаше една светлосива комби в Русе - на паметника на Русофилите. Гледа ли я нея???
                        Fiat Punto 1.1-Синята птица
                        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                        Коментар


                          #13
                          Либрата изглежда много добре.Не ми става ясно кой мотор е обаче - дали 140 или 150.При всички положения си струва да се погледне.
                          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                          Коментар


                            #14
                            Пише, че е 140.

                            Коментар


                              #15
                              Ако е 140 то няма да е 2002.Едното от 2-те не е вярно. Но пък АСР на 140 коня мотора рядко може да се види, докато при 150 дето се вика става почти базова екстра.ВИНа му е макята .
                              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                              Коментар

                              Working...
                              X