Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква беше първата ви собствена кола?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ето каква беше първата ми кола. Голяма газария беше с нея
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Porsche 944 S2
    http://www.valmcrae.snimka.bg/
    http://vbox7.com/user:val_mcrae
    http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

    Коментар


      #32
      моята първа кола беше лада 2107 небешелоша като изключим че гореше масло на 1000км. 1л.Сега имам фиат Брава1,4 12v исам сравнително доволен но до кога незнам.
      да бе да

      Коментар


        #33
        моята първа собствена кола, макар и за малко /5 месеца/ беше Dodge Stratus, автоматик. Много ми беше лесничко да я карам, въпреки, че е по-голяма от сегашната ми
        Прикачени файлове
        Bravo, 1.8 16V

        Коментар


          #34
          ето я и мойта, да видят колегите във форума с какво ги тровя толкова често ама пусто много и се радвам
          Прикачени файлове
          Fiat Tempra, 1.6, 1991

          Коментар


            #35
            А моята първа кола беше "Застава Юго 45" но за съжаление нямам снимка :D

            Коментар


              #36
              Аз се научих да карам в на тати жигулката....малеееее.....какво е видяла тя, ако знаете.....иначе първата собствена, закупена от мен бе Нисан Съни 1.5 GL седан......чисто семейна кола, возеше много меко и безшумно.....скапах я за три години, после карах Темпрата и накрая Логанчето..... :D
              Прикачени файлове

              Коментар


                #37
                Първата ви кола ?

                Здравейте колеги!Не намерих в търсачката подобна тема, за това я пускам.Идеята е всеки да сподели каква е била първата му кола и с какво ще я запомни..
                Punto 1.2 75hp '95

                Коментар


                  #38
                  Re: Първата ви кола ?

                  MaxSpeed написа:
                  Здравейте колеги!Не намерих в търсачката подобна тема, за това я пускам.Идеята е всеки да сподели каква е била първата му кола и с какво ще я запомни..
                  Matchbox, Citroen. Трудно се намираха, всички ги искаха и .. не гниеха А по темата, която не е формулирана като хората - Opel Cadet 1.3i комби. Червено. Дъщеря ми я "избира"...
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #39
                    Става въпрос за истински коли, не играчкиБащините коли, които сте карали след като сте взели книжка също се броят..
                    Punto 1.2 75hp '95

                    Коментар


                      #40
                      Сегашната.Nuova Punto 1.2 8V 60 hp
                      FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                      FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                      ...and justice for all

                      Коментар


                        #41
                        VW Golf 1 с 3 врати, бензинов 1,1. След като взех книжката при второто ми качване на него ходих от Ст.Загора до Варна за 1 ден. Г.з път да види.
                        Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                        Ex.Opel Astra

                        Коментар


                          #42
                          Fiat Panda 750, 35 HP Един вид учебна кола. И до ден днешен баща ми я ползува като щатна рибарска каручка.Много мощен автомобил. Изпреварването на мерцедеси и поршета с нея е истинско удоволствие. Смених я защото ми се опъваха ламборгинитата, не за друго
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            #43
                            москвич 412
                            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                            FIAT BRAVO 1.8GT
                            FIAT BRAVO 1.9TD ex

                            Коментар


                              #44
                              Фиат 125 P Ламята на 3 цилиндъра вдигаше 120 карах я около 6 месеца така и не видях угаснала лампата за бензина.Една сутрин тръгвам за работа и стана като анимационно филмче нещо изтрака по двигателя а после с лопатка си събирах частите и ги хвърлях в багажника.
                              FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
                              ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
                              миг невнимание и вече си татко

                              Коментар


                                #45
                                Skoda 120Л 55 hp Това беше хАвтомобилът... Кеф ти за риба кеф ти планина, и като минеш по каменист път трепериш картера да не падне някъде :DРекорда ми с нея беше 155 км/h. Най-важното е, че загина геройски в едни стъпала на магазин а не в някоя автоморга :D
                                "Без сърца, сме просто машини"
                                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                                Коментар

                                Working...
                                X