Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква беше първата ви собствена кола?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Опел Вектра 1,8 90коня. Колата много ми харесваше, но когато почна да ръждясва, не издържах и я продадох.
    BRAVA 1,4 12V
    Nissan Navara

    Коментар


      #17
      Fiat tipo 1.6 карбуратор 90г.
      FIAT TIPO 1.6 89г,FIAT BRAVA 1.4 12V 96г
      FORD C-Max 1.8 TDCi -09г

      Коментар


        #18
        И при мен сегашната. Останалите две ми бяха дарени от родителското тяло!
        Прикачени файлове
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          Сигурен съм, че подобна тема вече имаше, но с удоволствие ще се включа пак. Първата ми любов, ъъъ т.е. първата ми собствена кола беше Опел Кадет седан 1.4 91 г. За 5 г. никога не ме предаде. Още си спомням приятното мъркане на двигателя при скорост 130 км/ч - 3 000 об./мин. Ето и една снимка.
          Прикачени файлове
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #20
            snake написа:
            Сигурен съм, че подобна тема вече имаше, но с удоволствие ще се включа пак. Първата ми любов, ъъъ т.е. първата ми собствена кола беше Опел Кадет седан 1.4 91 г. За 5 г. никога не ме предаде. Още си спомням приятното мъркане на двигателя при скорост 130 км/ч - 3 000 об./мин. Ето и една снимка.
            Темата за, която говориш е "Каква бе предишната ви кола". Има малко разлика с тази. И аз се позачудих дали да участвам...
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #21
              Vladim написа:
              Темата за, която говориш е "Каква бе предишната ви кола". Има малко разлика с тази. И аз се позачудих дали да участвам...
              За мен разлика няма, защото предишната ми кола беше и първа. Само не загрях този offtopic за какво си го сложил.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #22
                snake написа:
                За мен разлика няма, защото предишната ми кола беше и първа. Само не загрях този offtopic за какво си го сложил.
                Хей така, за цвят! :P
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #23
                  snake написа:
                  Сигурен съм, че подобна тема вече имаше, но с удоволствие ще се включа пак...
                  Преди да отворя тема, пускам търсачката... та знам за темата
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #24
                    първата

                    Първата кола не веше на мене а на семеиството е такава сигурно не сте виждали от много време.ВАРШАВА но направена комби / дори трудно намерих снимка в интернет щото нямам такава да сложа на странищата.А моята първа е СитроенZX които и досега се кара .После Форд Ескорд 1.6 16v 97г комби но го продадох щото е много голяма кола .Иначе бе отличен.Сега съм с PUNTO ELX75.
                    Прикачени файлове
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #25
                      ...

                      Коментар


                        #26
                        шкода фаворит рали - една такава с едни фарчета на решеткататази кола ако можеше да говориииииииииииииииии, малееееееееееееее :D купих я ми я на 5 години, карах я 5 и накрая се разпадна, ама как вървеше това 1.3 нее истина.само да спомена, че и навъртях едно лято 3 000 км. на морето с преебана гарнитура на главата на двигателя.това е най - дуракоустойчивата кола на света :D
                        SASTEZATEL

                        Коментар


                          #27
                          ето и моята първа кола:
                          Прикачени файлове
                          Ex Fiat 126P
                          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                          Alfa Romeo 147 1.6 TS
                          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                          Коментар


                            #28
                            Фиат Пунто 1.1 SX, страхотна кола, и до днеска си плача по нея...
                            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                            http://forum.fiat-bg.org

                            Коментар


                              #29
                              Пада ми се и първа-много съм доволен от нея!
                              Прикачени файлове
                              Fiat Punto 1.7 TD

                              Коментар


                                #30
                                Моята беше FIAT Мирафиори 131 - 84 г. подарена от баща ми. След година я продадох, защото главата се беше спукала. Съжалявам. че нямам снимка да ви я покажа, но ще трябва да сканирам една . После си взех Mitsubishi Galant 1.8 карбуратор 90 к.с.. Много си го харесвах и страшно трудно се разделих с него. От кам возия и комфорт е Японския Мерцедес :D. И така преди около 2 г. я смених за Fiat Brava 1.6 16V ELX, 103 к.с. 97 г. За нея няма да говоря, всички знаем за какво става въпрос - кола мечта (поне за мен). Никога не сам мислил, че ще мога да имам такава красавица, когато се заглеждах по тях, но и мене птичето ми кацна на рамото :D .
                                Прикачени файлове
                                Brava 1.6 16V ELX

                                Коментар

                                Working...
                                X