Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква беше първата ви собствена кола?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каква беше първата ви собствена кола?

    Каква марка и модел беше първата ви собствена кола? Не първата, която сте карали, а първата ваша, собствена (е, може да не сте си я купили съвсем сами, може да са ви помогнали, може да са ви я подарили...). Абе първата ви истинска любюв... Хайде споделете, пък и ако пазите снимка на любимата - покажете я!Ето я моята - ЗАЗ 965А! То лежането под нея май беше повече от карането, ама тръпка имаше! А след няколко основни ремонта положението беше
    Прикачени файлове
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    #2
    моята първа любов/кола/ е уното от подписа ми обаче преди две години баща ми я "открадна"
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Моята пък беше Лада 1500... зелена, голям самолет, даже една лека катастрофа преживя
      Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
      Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

      Коментар


        #4
        сегашната :D
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          И аз по документи сегашната ми е първата. - FIAT Brava 1.4 12V SX CLIMA - 22/09/1998г....иначе преди дрънгалясвах по селото и из квартала с една червена лада 1500 S (еС-а е много важен )http://www.fiat-bg.org/forum/download.php?id=1186сега е на дядо ми на село дадена да си върши работа с нея, че неговата която беше Полски ФИАТ 125 поради немърливост от негова страна се развали...та... това беше "първата ми лювов" ... то си и личи - каквато е лачена
          Прикачени файлове
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            Моята беше Мазда 323 с мотора ФОРМУЛА 4 - 1,6i, 16v, Turbo - 140 магаренца - беше черта и половина.Тази на снимката е друг цвят но модела е същия.Товеа беше в ’далечната’ 1994г - аз на 18г - мала леле що гума съм оставил по светофарите, а и малко боя по едно дърво...Като си спомя че 1,5г и 35 000 я карах без да й сменя агренажния ремък...Ама много корава беше ей, освен удара - нищо друго не и стана - ни предница, ни мотор - само задни лагери бях сменил и накладки (естествено!)
            Прикачени файлове
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Опел Кадет капка, 1.3 карбуратор, невероятна машина, като знам на какво съм я подлагал...
              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

              Коментар


                #8
                Yavor написа:
                Моята беше Мазда 323 с мотора ФОРМУЛА 4 - 1,6i, 16v, Turbo - 140 магаренца - беше черта и половина.Тази на снимката е друг цвят но модела е същия.Товеа беше в ’далечната’ 1994г - аз на 18г - мала леле що гума съм оставил по светофарите, а и малко боя по едно дърво...Като си спомя че 1,5г и 35 000 я карах без да й сменя агренажния ремък...Ама много корава беше ей, освен удара - нищо друго не и стана - ни предница, ни мотор - само задни лагери бях сменил и накладки (естествено!)
                много изпъват шията маздухите и много екстри за година на производство :D П.п голф 3 1.9 Тди подарен и малко каран щот стана инфекция с нея на 3 месец от как ми я подариха чисто нова далечнтата 97
                Cupra Fr

                Коментар


                  #9
                  VW Vento ... дизелче ... сама си вървеше

                  Коментар


                    #10
                    лада самара 1.3 :P много спомени имам с нея


                    Fiat Punto 96' ..the best caR!

                    Коментар


                      #11
                      Най-’джелезната’ "кола"-Trabant 601S.Купих си я,когато бях 3курс в техникума.Карах я 2год.

                      Коментар


                        #12
                        Ама изровете и по някоя снимка, де! Хем да си я спомните (не важи за тези, които още си я карат :D), хем пък и другите да я видим!
                        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          #13
                          Джип-а от снимката.Изцяло моя с трудно казано защото е общ с брата ама си е лично наш.
                          Прикачени файлове
                          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                          Коментар


                            #14
                            Здравейте !Моето Типо (от подписа) е първата кола, която успях сам да си купя и да я стегна Като се замисля ... първоначалната инвестиция е подробност ... но мал шанс - некоректен автотърговец. Както и да е Това е вече зад гърба ми, а скоро предстой 3-тия рожден ден на фиатката откакто е моя собственост Поздрави, Б. Борисов
                            Fiat Tipo 1.6 AGT

                            Коментар


                              #15
                              Сегашната. Имам я от година и половина..
                              Прикачени файлове
                              FIAT BRAVO 1.6 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X