Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Важи ли гаранцията на кола при смяна на собственика?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Важи ли гаранцията на кола при смяна на собственика?

    Баща ми сега си е харесал няква Мазда 6, която е на 2 години и половина. Купувана е в България и има гаранция, по принцип, 3 години. Въпроса ми е, като се смени собственика важи ли по принцип гаранцията. Питам това, защото понеделник ще ходи да я гледа и иска да знае как стои въпроса в случай, че има нещо гнило и му кажат , че няма гаранция, а всъщност трябва да има...
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    #2
    Re: Важи ли аранцията на кола при смяна на собственика?

    divaka написа:
    Баща ми сега си е харесал няква Мазда 6, която е на 2 години и половина. Купувана е в България и има гаранция, по принцип, 3 години. Въпроса ми е, като се смени собственика важи ли по принцип гаранцията. Питам това, защото понеделник ще ходи да я гледа и иска да знае как стои въпроса в случай, че има нещо гнило и му кажат , че няма гаранция, а всъщност трябва да има...
    в договора, когато са я купували трябва да пишесигурно става въпрос за сериозна сума, така че звъннете в Мазда и направо ги питайте
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Принципно би трябвало да важи, но също принципно в един договор може да се уговоривсичко, което не противоречи на закона, така че най-добре да се види договора за покупко-продажба на автомобила или да се пита в представителството!
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Важи, ако е на територията на страната от която е купена!Ако гаранцията е например от Италия - в България няма да важи... и обратното...
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          Благодаря за отговорите.. Исках просто принципно да знам. Колата е купена от България. Аз проверих допълнително и се оказа, че трябва да се провери в магазина...Ако му кажат утре, че няма повече ще пита в магазина. Блгодаря ви.
          FIAT BRAVO 1.6 16V

          Коментар

          Working...
          X