Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ при избор на лаптоп- ASUS,HP или .. ?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ при избор на лаптоп- ASUS,HP или .. ?!

    От една седмица вече обикалям и много се чудя какво да вземем..Лаптопа ще е за приятелката ми и се чудиме на какво да се спрем.Главно ни насочват да изберем или ASUS или HP .. Бюджета за лаптопа е между 900-1000 лева.Също така се чудим между 15 или 17 инчов. (Но,като гледам 17-ските вървят доста по-скъпо..)Като лаптопа ще се ползва за всичко,като започнеш курсови работи,филми и всякакви неща.. Всякакви мнения ще са полезни
    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

    #2
    От гледна точка гаранция - http://www.mostbg.com/most/service_2448.htm
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      В момента много хубаво предложение за лаптоп, да има доста неща, да работи добре и за не много пари е Леново г560.Ей този модел:http://laptop.bg/laptops-lenovo-G560..._59_054066Че има пак същия номер, но с друг процесор, видео и т.н.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        Аз ползвам лаптопи от доста време. През мен са минали (лични или служебни) поне 10-тина.Знам едно:-никога HP-никога Toshiba-никога Fujitsu-SiemensС всички от горните съм имал различни проблеми, аз, или колеги.Всичко друго е приемливо.Аз лично НИКОГА не съм имал проблем със Sony, с Dell или с AcerAsus не съм ползвал, но и аз чувам добри отзиви за тях.

        Коментар


          #5
          Остави ги HP - може да имат примамливи лаптопи на вид, но не са с високо качество. Последните 1-2 години Acer почнаха да обръщат мн внимание на това, което правят, а Asus може да са от сравнително скоро в лаптопите, но ги правят добре, така че може да им се довериш.

          Коментар


            #6
            Все пак Asus правят едни от най-добрите дънни платки (според много хора именно те са най-добрите), колко му е да правят и добри лаптопи. Така, че ако избора е сведен само до свете марки посочени от колегата - Asus. За HP знам, че са силни при скъпите лаптопи, но евтините им модели (до 1500лв) са "мани, бегай" . Ако си търсех лаптоп в момента, бих си взел Lenovo. Скоро не бях разглеждал и направо се учудих, като видях какви машини има за по 1000лв.
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #7
              Моят Fujitsu-Siemens работи вече 7 години почти без спиране и му е правено само копчето за пускане. Така че аз бих се изказала ласкаво за тази марка. Настоящият е Fujitsu и ако може да се вярва на документацията, се правят в Германия, не в Китай, и също съм доволна от качество/цена. С този бюджет, който и модел да вземеш - гледай гаранцията. Може много ласкаво да се изказват за дадена марка, но точно твоят да се окаже дефектен. 17" за мен е безспорен фаворит пред 15", ако не го мъкнеш на ръце всеки ден, така че ако имаш възможност, вземи си 17"
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #8
                Моя лаптоп е Acer и съм много доволен от него, също се отнася и за Аsus, защото и двамата ми съквартиранти са с такива и до сега не са се оплакали от тях. А иначе когато си купих моя се чудех между него и HP, но е с еднакви показатели HP-то беше е 200 кинта по-скъпо.
                Виж бейби не сме глупаци,
                ние сме отбор от здравеняци.
                Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                Коментар


                  #9
                  вземи този с по-голяма гаранциявсичко друго са празни приказки
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    Sev написа:
                    вземи този с по-голяма гаранциявсичко друго са празни приказки
                    Това може би спестява в определени случаи главоболия, но моят опит показва, че си показват "рогите" малко СЛЕД като им изтече гаранцията

                    Коментар


                      #11
                      тя нека ми е гаранцията 4/5 години, пък след това да показва каквото ще :D
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Не знам дали при всеки но при мен единствено HP, TOHIBA са работели без да има проблеми.На година продавам около 15 лап топа, 10 от който са втора употреба и до самата продажба аз и колегите си ги ползваме.До сега проблеми сме имали със sony vaio, acer ,asus и един стар ibm.IBM въпреки всичко се оказа желязна машина, HP за мен са най-добри, после IBM и на края е toshiba ту неши..а .Е и другите марки не са лоши но тези са ми на сърце.А за леново лошо не мога да кажа, все пак имат мноого общо с железните IBM.
                        КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                        Коментар


                          #13
                          Сега като ви чета мненията започват да се отказвам от HP-то,поради причината,че преди да пусна темата тук,бях говорел с едни приятелчета и ме убеждаваха,че HP означава - "Hardware Problem" ,но аз си мислех,че се бъзикат с мене.. Изборът на лаптоп не е ограничен само между HP и Asus,но на там се бяхме насочили..
                          Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                          Коментар


                            #14
                            Immortal написа:
                            Аз ползвам лаптопи от доста време. През мен са минали (лични или служебни) поне 10-тина.Знам едно:-никога HP-никога Toshiba-никога Fujitsu-SiemensС всички от горните съм имал различни проблеми, аз, или колеги.Всичко друго е приемливо.Аз лично НИКОГА не съм имал проблем със Sony, с Dell или с AcerAsus не съм ползвал, но и аз чувам добри отзиви за тях.
                            Дидо, напълно те подкрепям за Тошибата - 3 минаха през мен, и на 3те се скапа батерията около 9тия месец (направо родиха )От една година съм с Acer и съм доволен!
                            BMW E90 320D
                            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                            Коментар


                              #15
                              Да не говорим, че батерията е консуматив и не влиза в гаранцията При мен една и съща Тошиба 2 пъти влиза гаранционно за ремонт - веднъж за изгорял вентилатор, втори път за проблем с лентовия кабел на дисплея.Може би трябваше да поясня, че при мен лаптопите се разнасят постоянно - в офиса - в чантата - в колата (друса се) - у дома. Това всеки ден. АCER-a на брат ми има сигурно повече километри от ФИАТите на някои колеги Щото едно е да го ползваш само на едно бюро като настолен комп, друго е да го размяташ всеки ден наляво надясно.СОНИ-то ми е падало 3-4 пъти с чантата си и веднъж без нея от около половин метър и нищо му няма.

                              Коментар

                              Working...
                              X