Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

анкета часовници Фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    анкета часовници Фиат

    пускам едно питане: има ли желаещи за следните видове часовници?за сега само питам и ако има желаещи(сериозни) може да се доставят.цена още не ми е известна но ще е някъде между 55-70лв.

    #2
    :D страхотни но скоро си взех касио и сега съм без кинти къде ги продават или само наедро се предлагат


    Fiat Punto 96' ..the best caR!

    Коментар


      #3
      ако кажеш дали ще може от обувките на фиат да вземете и какви пари :D виж часовник отдавна ми е гсм-а
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #4
        определено съм заинтересован. ако може да дадеш точна цена за моделите и има интерес от колегите може да закупим.
        UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

        Коментар


          #5
          А боксерки дали ще се намерят? :P В интерес на истината първият часовник ми хареса, но ми се струва, че цената е висока при положение, че сърцето му най-вероятно е жълто та китайско!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            механизмът на часовника не е китайски, а японски.и обувки също могат да се доставят но цената им ще е доста висока и без да обиждам никой не мисля че някой от тук присъстващите ще се навие да си купи, затова и не ги предлагам.а за боксерки пък и вие можете да си направите мисля.

            Коментар


              #7
              колко висока ? 100-200 лв се понасят
              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

              Коментар

              Working...
              X