Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

някои знае ли къде обръщат джанти?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    някои знае ли къде обръщат джанти?

    някои знае ли някаде в софия да обръщат джантиКолега, виждам че си нов, но преди да пускаш тема, прочети правилата на форума.Заглавието ти на темата не отговаряше на никакви изисквания, а именно на т. 1.7. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно. Примери за лоши заглавия са: Помогнете ми, Заклещих се, Имам проблем, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н. Пример за добри заглавия са: Проблем: Не мога да си отключа Tipo-то, Въпрос: как да си рестартирам ECU-то на Stilo-то, Link: Tipo/Tempra Workshop manual, RQ: DVD ePER Tipo и т.н. Коригирал съм ти заглавието, следващия път корекцията ще е придружена с предупреждение.Модератор

    #2
    Ако си изкривил джанта на някоя гума, е вероятно във всяка гумаджийница да могат да ти я изправят, на мен примерно са ми изправяли джанта в гумаджийницата до Лидл в дружба 5. Май 10 лева ми взеха преди година и нещо. Друга гумаджийница има на гърба на техническия университет.Ако пък "обръщане" е някакъв нов бабаитлък за увеличаване на ускорението или не знам точно каква модерна прищявка, тогава вече не знам за какво става въпрос и къде го правят.

    Коментар

    Working...
    X