Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хапе ли паяка ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хапе ли паяка ?

    Преди два дена попаднах на предаването "Тази сутрин" и на този материал http://www.btv.bg/story/119274660-Pa...rkiraneto.html . На следващия ден се появи пък евентуалното опровержение на този материал, от шефа на паяците. Опровержението е тук и започва от 4мин и 44 сек. http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/...ri_2011_g.html . Какъв е вашият коментар?

    #2
    Въпросният репортер направи няколко силни материала и май е решил, че на всяка крачка вече ще улавя невероятни кадри! Според мен по улиците на София се случват къде, къде по-големи безобразия! След, като налвезе в насрещното паяка направи завой надясно. Писах до КАТ, ама таратанци! :D А на това кръстовище има и камери...
    Прикачени файлове
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      България.

      Коментар


        #4
        колега вие за пръв път ли се сблъскавате с подобна ситуация.. по морето това е обичайна практика, само с разликата, че по-скъпите автомобили въобще не си правят труда да ги вдигат.

        Коментар


          #5
          Ти в бТВ ли работеше? Говорил съм си с познати преди време, и те работеха тогава за "Господари на ефира". Та те са ми казвали, че при тях плащат за излъчен репортаж. Не си спомням цифрата, но ми е интересно дали и в бТВ плащат за подобно нещо. Както каза ти, май си е повярвал, че на всяка крачка ще лови "сензация" и ще изкара лесни пари. Според мен, във въпросната ситуация няма нищо сензационно, но е представена новината тенденциозно. Издънката на паяка е в това което си показал ти. И това не е единичен случай. Ако тръгне по един паяк да го гледа как кара, 100% ще има издънка, но това май е "много шум за нищо".

          Коментар


            #6
            ////Punto//// написа:
            ...Ако тръгне по един паяк да го гледа как кара, 100% ще има издънка, но това май е "много шум за нищо".
            Абсолютно! Въпросният репортер заедно с колеги от вестник направиха репортажа с депутатите и подаръците GSM-и :D И... какво последва? Малко срам и толкоз. Та на тези с паяка едва ли някой ще им накриви капата... Непрекъснато правят нарушения и то под камерите за видеонаблюдение, а не се ползват със специални права за движение.
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Vladim написа:
              .. а не се ползват със специални права за движение.
              Ама те това не го знаят

              Коментар


                #8
                Те нямат специални права за движение според мен. Те са просто камиони. Специалните правила до колкото ми е известно са едновременно пробляваща синя или червена светлина + звуков сигнал. А те нито звуков сигнал имат, нито синя или червена светлина. Имат оранжеви буркани, които според същия този закон за движение по пътищата представляват опасност на платното за движение. Иначе Vladim как плащат в бТВ. На излъчен репортаж или на твърда заплата. Ако е на репортаж го разбирам защо залага на количеството а не на качеството. Или друго яче казано, извърта репортажа с цел да направи уж сензация, каквато няма.

                Коментар


                  #9
                  ////Punto//// написа:
                  ...Иначе Vladim как плащат в бТВ. На излъчен репортаж или на твърда заплата. Ако е на репортаж го разбирам защо залага на количеството а не на качеството. Или друго яче казано, извърта репортажа с цел да направи уж сензация, каквато няма.
                  Съжалявам, но нямам право да коментирам. Факт е, че сензация няма! :D
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    Е те все пак няма как да си свършат дейноста без да направят нарушение.Като спрат да вдигнат автомобил до знак забранено спирането и те правят нарушение че спират. Е как да го вдигнат в движение ли? :D
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар


                      #11
                      infineon написа:
                      Е те все пак няма как да си свършат дейноста без да направят нарушение.Като спрат да вдигнат автомобил до знак забранено спирането и те правят нарушение че спират. Е как да го вдигнат в движение ли? :D
                      Ми няма да го вдигат. Ако всеки почне да нарушава законите за да може да си свърши работата до къде ще я докараме ?

                      Коментар


                        #12
                        infineon написа:
                        Е те все пак няма как да си свършат дейноста без да направят нарушение.Като спрат да вдигнат автомобил до знак забранено спирането и те правят нарушение че спират. Е как да го вдигнат в движение ли? :D
                        Обществена тайна е, че се вдигат само автомобили на простосмъртни.
                        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                        Коментар


                          #13
                          dobrujanetza написа:
                          infineon написа:
                          Е те все пак няма как да си свършат дейноста без да направят нарушение.Като спрат да вдигнат автомобил до знак забранено спирането и те правят нарушение че спират. Е как да го вдигнат в движение ли? :D
                          Обществена тайна е, че се вдигат само автомобили на простосмъртни.
                          Абе не е баш така да ти кажа.На предния ми шеф му бяха вдигнали веднъж новата С класа.Пък и тоя от първото клипче дето са го вдигнали май не е баш "простосмъртен".
                          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                          FIAT БРАВО 1.2 16v
                          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                          Коментар


                            #14
                            Имаше едно клипче, във вбокс-а .. как вдигат Хамър на жълтите павета. Но въпроса е друг. Защо след като и колегата на тоя Стоян каза, че сензация няма, не излезна тоя същия Стоян и да каже ... осрах се, извинявам се. Има ли капка доблест или е по важно да клепа, пък ако се окаже друго, свирено ..да ходи да обяснява че няма сестра (както беше от вица)

                            Коментар

                            Working...
                            X