Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Закачка за компютарните спецове.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Закачка за компютарните спецове.

    Здравейте!Имам едно питане към вас. Става дума за този таблет http://www.dealextreme.com/p/10-2-to...1-800mhz-53498 дали на него ще може да се сложи олекотена верси на ХП за да се ползва за мощен уред за диагностика. Може също да препоръчате такъв. С него ще ми е по лесно да боравя с програните за нищо друго няма да се ползва освен и за малко нет.На всички включили се благодаря.

    #2
    Според мен - този точно не става.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Лошото е че и аз мискя така но все пак не съм сигурен та да питам.

      Коментар


        #4
        И защо не си вземеш един нетбук?Имаш си ЮСБ,бачка под ХР,имаш си клавиатура,мишка...Пак е 10.1 инча
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          Още един глас за нетбук. От DX не бих си взел каквато и да била електроника ! Само аксесоари. Имам поглед от първа ръка над нещата от там.
          In JTD I believe, in Nm I trust !

          Коментар


            #6
            Точно на този няма да можеш да сложиш XP, защото е с ARM процесор. Трябва ти нещо с x86 архитектура - има такива с Intel Atom, ама и с разлика в цената

            Коментар


              #7
              Аз пък съм доволен от електрониката ое dealextreme.Батерия за смартфон HTC ми излезе 11 лв с доставката, а алчните търговци в Бг за същата искаха да ме одрусат 50.Иначе таблета за нищо не става, ако имаше GSM модул биваше ама то това, все едно смартфон с голям екран, само дето няма телефон.
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                #8
                във връзка със този сайт имам намерение да поръчвам ГПС, така че въпросът е става ли или не електрониката от Деал екстрийм??
                ...хладилник, карам хладилник...

                Коментар


                  #9
                  seninkn написа:
                  във връзка със този сайт имам намерение да поръчвам ГПС, така че въпросът е става ли или не електрониката от Деал екстрийм??
                  http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=153528
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    добре, как я правиш сметката? за внос извън ЕС има мито и ДДС за стоки над .. 20 Евро.НА този таблет като му сложат ДДС и мито и става на цена точно като един нормален нетбук.Взимал ли си нещо със стойност над 20 евро, или предполагаш че ще е както за малките доставки - като батерии?

                    Коментар


                      #11
                      Нямам и на идея как ще станат нещата с митото.

                      Коментар


                        #12
                        u_bo написа:
                        добре, как я правиш сметката? за внос извън ЕС има мито и ДДС за стоки над .. 20 Евро.НА този таблет като му сложат ДДС и мито и става на цена точно като един нормален нетбук.Взимал ли си нещо със стойност над 20 евро, или предполагаш че ще е както за малките доставки - като батерии?
                        С това пратката пристига като подарък и не се плащат нито мита, нито каквито и да е други такси.
                        Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                        Коментар


                          #13
                          Stefanaki написа:
                          u_bo написа:
                          добре, как я правиш сметката? за внос извън ЕС има мито и ДДС за стоки над .. 20 Евро.НА този таблет като му сложат ДДС и мито и става на цена точно като един нормален нетбук.Взимал ли си нещо със стойност над 20 евро, или предполагаш че ще е както за малките доставки - като батерии?
                          С това пратката пристига като подарък и не се плащат нито мита, нито каквито и да е други такси.
                          както казала Айшето :"А дано, ама..."

                          Коментар


                            #14
                            Stefanaki, с лого или без лого, каквото и да пише на пакета, ако митницата решат да проверят съдържанието на пакета, гориш.GPS-а ще изглежда нов предполагам, опакован в търговската опаковка и ще има нерви.Дай фактура, дай извлечение от PayPal или откъдето си платил и т. н.И действията на митницата не се изчерпват с това.Отварят DX и гледат колко струва вещта.Митничарите вече са малко по друг тип и знаят къде да търсят.Особено пък, като на ден пристигат 300 - 400 пратки от DX.За по-малко от минута ще намерят точно този GPS.Разправии общо взето.
                            .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                            www.cyxap.com

                            Коментар


                              #15
                              Аз съм си поръчвал ГПС - има го на линка от хардуер.бг.Поръчвал съм и много други работи.... И като цяло не е имало проблеми.Обаче за момента НЕ препоръчвам да се купуват по-скъпи неща от там.Кратка история.Поръчвам 2 телефона декември месец ( правя услуга на познат)Нарочно хващам 2-ма колеги които да ги поръчат - в различни дни, за да пристигнат като 2 отделни пратки.Първата пратка пристигна - пакета разкъсан и лепен с тиксо. Телефона с 2-те батерии липсва, другите неща са си там.Втората пратката пристигна 2 седмици по-късно, въпреки че бяха изпратени с един ден разлика... Отново скъсана, но имаше вече етикет от пощите, че е пристигнала така с номер на протокол.И изненада кутията на телефона е на този който съм поръчал, но вътре има съвсем друг телефон и само една батерия която беше в него.Зарядното беше там , но кабела го нямаше, имаше хендсфрии което беше за телефона който беше поръчан , а не за този който пристигна Пълно мазало...Сега се борим с пеипал за връщане на парите, уж са потвърдили че ще ги върнат, ама да видим.п.с За митниците Малоне го каза.Вече и там ще има разправии.
                              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                              Коментар

                              Working...
                              X