Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със звук в YouTube

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със звук в YouTube

    Я да питам аз в отделна тема, някой може и да ми помогне:На компютъра, от който пиша в момента имам звукова карта 5.1 канална. В момента я ползвам като квадрофонична т.е. 2.2 -звук (2 предни и 2 задни. Ползвам външни 2 стерео-усилвателя, и съответно 4 колони - 2 предни и 2 задни.Като слушам музика или гледам филми, с който и да е плеър (Jet, iTunes, VLC и т.н.) звукът си работи на 4-те колони, чуват се ефектите, всичко е ОК.Обаче в YouTube и по принцип клипове или музика от интернет-сайт се чуват само на предните колони.Какви ли маймунджулъци не правих, не тръгват задните и това си е.Дайте съвет, който да не е за нова звукова карта

    #2
    От картата е, но най-важното не си писал:модела на картата/чипа
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Ми не знам Емо, картата е на дъното, Realtek AC’97 и е драйвера, VIA е дъното.Имам една външна карта, 8 канална (7.1), но на нея така и не успях да й подкарам повече от 2 колони да свирят и я извадих. На диска, който дойде с нея, има 100-тина различни модели, и така и не успях да нацеля май правилния драйвер. Не ми е толкова голям проблема де, аз по принцип слушам едно радио, а то си върви на 4-те колони, но понякога като си пусна хубав клип ме е яд, че не се чува добре...

      Коментар


        #4
        И при мен е така.Като слушам музика от компютъра или някое радио си свирят всички тонколони,а като пусна клипче в нета - само двете отпред.Странното е че доколкото си спомням преди не беше така,докато не ми се наложи да преинсталирам там някакви драивъри(не ги разбирам много тези работи) и оттогава се появи този проблем.Така че може да е от това,че е някакъв др. драйвър
        Fiat Tipo 1.4 i.e

        Коментар

        Working...
        X