Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТЕСТ - Как сте със слуха ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ТЕСТ - Как сте със слуха ?

    http://www.youtube.com/watch?v=4G60hM1W_mkЧувам до 18Khz поне на служебния комп с вградена колонка тип "PC speaker"
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    #2
    Трябва да се тества при нормално усилени слушалки. Аз чувам до 13-14 kHz и нагоре няма никой. Попринцип имам лека форма на увреждане на слуха от самолетните двигатели и разни други гърмящи неща от армията.

    Коментар


      #3
      На слушалките ми също чувам 18Кhz, при средно увеличаване на звука на слушалките.

      Коментар


        #4
        Re: ТЕСТ - Как сте със слуха ?

        emzo написа:
        Чувам до 18Khz поне на служебния комп с вградена колонка тип "PC speaker"
        То и по-нагоре няма нищо записано
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #5
          и аз до тоя извод стигнах, с евтини слушалки тип "куче марка" на служебния комп
          ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

          Коментар


            #6
            50hz - 16khz - ама няма гаранция че слушалките ми възпроизвеждат извън тези граници По-принцип съм с добър слух.
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Баа.и ко готино. Между 20 и 30 Hz външната врата започва да дрънчи /желязна е/ Чува се обаче слабо. На 30 Hz вече чувам ясно до около 12Khz. После, после няма никой. И аз имам някакво увреждане на слуха във високите честоти + ЕГН-то.
              Fiat Marea TD100

              Коментар


                #8
                Нали уж високочестотния звук с годините "отеснява"
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  В Авиацията всички сме глухи- кой напълно, кой отчасти. Аз съм от по-малко глухите Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    #10
                    40-50 Hz до 16kHz
                    Fiat Brava 1.4 12V

                    Коментар


                      #11
                      Преди време и аз си правих експерименти с една програмка за генериране на честоти , но ако колоните не са наистина добри направо забравете за дори бегло реалистични резултати ... иначе чувам кучегона , дето го дават да излъчва на 23,5 KHz, сега търсих пак и го дават на повечето места от 20 до над 25 ... Но колонките от компа ги забравете разликата с едни Jamo е направо отчайваща , при това са мисля доста нисък клас

                      Коментар


                        #12
                        На звукова X-Fi Extreme Music + слушалки AKG K530 ми се губи звука на 18kHz :] Малко ми е съмнителен този тест в тубата трябва да тестваме с програма генератор на честоти
                        Прикачени файлове
                        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                        '97 Coupe 16VT 262WHP+

                        Коментар


                          #13
                          dobrujanetza написа:
                          В Авиацията всички сме глухи- кой напълно, кой отчасти. Аз съм от по-малко глухите Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                          Защото ползваш шлемофони, а аз будалата ходя като голтак. Снощи си поръчах от тези, които ползват американските колеги.

                          Коментар


                            #14
                            На това + това - От 30 hz до 18 khz.
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #15
                              Бахго със блутут слушалка Плантроникс вояджер про го чувам до 19khz а със говоритела на латопа имам дупка между 14-15khz
                              Bravo 1.2 16v
                              Lancia Dedra 1.8 16v
                              Suzuki GSXR250R

                              Коментар

                              Working...
                              X