Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нoви къщи за роми без да плащат!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нoви къщи за роми без да плащат!

    http://vbox7.com/play:c41e8143Аз нямам какво да кажа вече ....

    #2
    Като сме смотани и си ги търпим скоро съвсем ще ни се качат на главите!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Живеем в циганска държава....вече нищо не може да ме учуди
      Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

      Коментар


        #4
        Плюя на всички цигани отгоре!!! Не може да се живее така спокойно, да те е страх да погледнеш някой циганин на улицата, защото не се знае какво може да ти направи!!!

        Коментар


          #5
          Според мен експериментът ще е по-успешен ако се опитаме да интегрираме в обществото си шимпанзета. Дори съм сигурен, че те ще се справят по-добре със строителството на къщи. А и са по-интелигентни някак си, и значително по-безобидни...Направи ли ви впечатление защо не им харесват къщите - ами защото трябвало да си плащат сметките Е как да интегрираш човек, който живее с мисълта, че някой му е длъжен и трябва да го хрантути, а той по цял ден да се занимава със своите си "важни" дейности без да работи и без да плаща???
          She was only a whisky maker but he loved her still.

          Коментар


            #6
            Да имаше такива екстри и за бездомните Българи. Едва ли щяха да реват: "Аз тука не харесва, щот идва да се плаща сметка за вода и ток"
            Ползвайте мигачи!
            Sometimes I feel like screaming

            Коментар


              #7
              Като потребител ще напиша: Да *** и животните, да ***. Като модератор ще заключа темата и ще ви призова да се въздържате от подобни расистки и изпълнени с омраза теми!

              Коментар

              Working...
              X