Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Досиетата и архива на държавна сигурност...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Досиетата и архива на държавна сигурност...

    Интересно ми е Вие как мислите?Аз мисля, че и да ги отворят - промяна няма да има, защото някои са отворени пък хоратаса лидери на партии - справка - АПИС!Ако не ги отворят - наистина има спекулации, но ако ги отворят - пак ще има спекулации...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #3
    И да ги отворят какво на когото трябва са унищожени.

    Коментар


      #4
      Трябва да се отворят, нищо че са преправяни, нищо, че част са унищожени. Тая мръсотия трябва да изтече един път и завинаги в канализацията.
      Тойота Приус

      Коментар


        #5
        Тези които са там... ще са в 90% жертви.. вероятно много фалшификати с цел компрометиране. Сигурен съм, че тези които са били силните на деня (всички правителства) отдавна са се погрижили техните досиета да изчезнат...Като цяло обаче не ми пука.. за мен всички политици са измет и нито едно скандално досие да няма пак няма да ми се промени мнението за тях...
        FIAT Marea 1.9 JTD HLX

        Коментар


          #6
          Здравейте !Аз съм привърженик на идеята да се разсекретят ... Макар, че това трябваше да стане преди много години, още в зората на демокрацията. Предполагам, че след толкова години и правителства, вероятността да са ликвидирани досиетата на силните на деня - бивши и настоящи, е много голяма ... Поздрави, Б. Борисов
          Fiat Tipo 1.6 AGT

          Коментар


            #7
            perlsite написа:
            Тези които са там... ще са в 90% жертви.. вероятно много фалшификати с цел компрометиране. Сигурен съм, че тези които са били силните на деня (всички правителства) отдавна са се погрижили техните досиета да изчезнат...Като цяло обаче не ми пука.. за мен всички политици са измет и нито едно скандално досие да няма пак няма да ми се промени мнението за тях...
            Подкрепям изцяло!

            Коментар


              #8
              BBorisoff написа:
              Здравейте !Аз съм привърженик на идеята да се разсекретят ... Макар, че това трябваше да стане преди много години, още в зората на демокрацията. Предполагам, че след толкова години и правителства, вероятността да са ликвидирани досиетата на силните на деня - бивши и настоящи, е много голяма ... Поздрави, Б. Борисов
              FIAT TIPO 1.6 89г,FIAT BRAVA 1.4 12V 96г
              FORD C-Max 1.8 TDCi -09г

              Коментар

              Working...
              X