Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

има ли някой климатик Elite AS-09ER3 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    има ли някой климатик Elite AS-09ER3 ?

    трябва ми ръководството за този модел AS-09ER3.в офиса климатика издава един дълъг+ 2 къси зв.сигнала и се изключва.никъде не намирам ръководството за да разбера какво значи това.

    #2
    Защо не звъннеш на сервиза да ги питаш? В google им има координатите.
    преди - TIPO
    сега - VOLVO XC60

    Коментар


      #3
      А няква индикация със мигания или светене на определени индикатори няма ли?
      Обичам си работата.

      Коментар


        #4
        няма светлинна индикация освен трите диода- timer-compressor-runв тази тема http://forum.setcombg.com/index.php?topic=37384.0 има тази снимка на модела

        Коментар


          #5
          Може ли да напишеш кой свети от тия трите кой не и кой мига за да ти кажа къде е проблема.
          Обичам си работата.

          Коментар


            #6
            Valentin_V написа:
            Може ли да напишеш кой свети от тия трите кой не и кой мига за да ти кажа къде е проблема.
            имам го от 7 години и мога да кажа, че си свети каквото трябва,работи си нормално,НО идва един момент в който избипква 2 дълги +1 къс сигнала и се изключвапроблема стана след преместване и аз виждам само 2 възможности:- проблем със захр. напрежение / UPS-ите ми редовно щракат опитвайки се да коригират проблеми с мрежата/- техника монтирал го - ’го допълни’ - евентуално дали го е препълнил - според него това е невъзможно,но и той няма ръководства за този модел.

            Коментар

            Working...
            X