Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нервите ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нервите ?

    колеги напоследък ме гони нервата много ...наляво надясно само гуми въртя и беснея .Вие как оставате спокойни ?Я дайте някакъв съвет че не издържам просто не мога ви казвам дразня се от всичко , щом се кача в колата само почвам да псувам вие как сдържате емоцията?


    Fiat Punto 96' ..the best caR!

    #2
    Намери си приятелка по-скоро!

    Коментар


      #3
      Неска един олигофрен ми пукна гумата,щот съм му спрял пред къщата!!!Е тогава да видиш какво се казва нерви.Днес не стана обаче утре ка ше става незнам .Добре че има добри съседи че го изпяха селянина мръсен еииии такава дупка направил с ношка,копелето нещастно,нито гараж,нито нищо направо не мога да повярвам кви хора има направо не знам!!!

      Коментар


        #4
        beer написа:
        Неска един олигофрен ми пукна гумата,щот съм му спрял пред къщата!!!Е тогава да видиш какво се казва нерви.Днес не стана обаче утре ка ше става незнам .Добре че има добри съседи че го изпяха селянина мръсен еииии такава дупка направил с ношка,копелето нещастно,нито гараж,нито нищо направо не мога да повярвам кви хора има направо не знам!!!
        Eбати олигофрена!Ако нищо не си му направил....кви ли ги няма ей...
        Fiat Punto 1.7 TD

        Коментар


          #5
          beer написа:
          Неска един олигофрен ми пукна гумата,щот съм му спрял пред къщата!!!Е тогава да видиш какво се казва нерви.Днес не стана обаче утре ка ше става незнам .Добре че има добри съседи че го изпяха селянина мръсен еииии такава дупка направил с ношка,копелето нещастно,нито гараж,нито нищо направо не мога да повярвам кви хора има направо не знам!!!
          Доста подобни случаи знам... На един колега 4-те гуми срязани с нож на друг всичките ламарини смачкани и стъклата на сол. При големи поражения е добре да се викне полиция, а после при застрахователите. При всички случаи трябва и подобаващо отмъщене. Пребиване, потрошаване на колата, или най-малко на всички стъкла на апартамента/къщата!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Приятели, живота е кратък за да го съкращавате с нерви... За случая beer обаче немога да дам съвет! Аз също незная какво бих направил в подобна ситуация. За останалото: очите на 4 защото не знаеш дали ляво-стоящият ти знае, че ти си с предимство. Дано тоя народ поумнее все някога! Това е като лошото дете - твое е и трябва да се грижиш за него. Дано има някой поне да оцени търпението ти.
            Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

            Коментар


              #7
              Сега малко ми поотмина,и мога да обясня-то май няма много за обеснание де-просто бях спрял пред една къща не на тротоара а на пътя на самия път не пред портичката а до оградата.Даже не заподозрях и човека от къщата докато не дойде един негов комшия "приятел" и не го посочи като извършител!Не се занимавах на момента по ред причини който няма да изброявам.Значи някои ако знае какво се прави в случея ще му бъда благодарен да сподели!За мен вариянтите са няколко:-Да го набием яко!!!-Да му отровя кучето(Има голямо куче)-Да подам жалба(Вижда ми се тъпо)-Да го заплаша със съд и да плати гумата(Не ми се вярва)Приемам предложения!!!

              Коментар


                #8
                beer написа:
                Неска един олигофрен ми пукна гумата,щот съм му спрял пред къщата!!!
                Абе това за пред къщата... И аз живея в къща и е голяма борба за паркирането, има и такива дето па въобще не се съобразяват къде спират и на кой пречат... Стоя си на балкона в 2 посреднощ и си пуша... и наблюдавам един пич как прилежно се настанява пред входната ми врата, ма толкова прилежно, че на сутринта трябва да БУКВАЛНО да прегаза през капака му за са излеза за работа, межди колата и оградата 2 педи. "Да има място 3 коли да паркират" вика гадинката и се нацупи че му направих забележка... само веднъж разивх на един винтилите, да му е гадничко, по драстични мерки не съм предприемал, не съм толкова злобен да дера с ключ или да вилнея с ножката. Сега съм побил една тръба 3 цола (набита 1/2 метър надолу и бетонирана, предните 2, просто така набучени някои ги изтръгна!!! ), боядисана бяла да се види и проблема се решиНе защитавам човека, ма има и немалко гадове шофьри-неебавки...П.С.: beer, подаи жалба, нали има сега бързи полицейски производства, до 1 седмица дознание и те префърлят на съда. Колко ще продължи след това незнам, системата е тегава нещо, ма със сигурност ще се стресне като получи призовка са съдилище... па и ще го помотаят, имаи вяра в институцията, добри са в това . Само да ти се занимава. Иначе нали знаеш, бои и е***е не се връщат ...

                Коментар


                  #9
                  Ако искаш да покажеш на някого нещо, начина не е да повредиш колата му! Има доста по-човешки начини...- Боят няма д апомогне, пък и човекът може да има психологичен проблем и да го отнесе без смисъл!- Животинката няма нищо общо с ненормалният си стопанин!Последните 2 колкото и и да си убеден, че няма да свършат работа - поне да си чист за пред себе си...Щом ти е минало вече...
                  Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                  Коментар


                    #10
                    Според мен най-добре- бой + материални щети! Както казваше старшинката в казарма: "Ще бъде бит, е... и опаразитен"
                    Fiat Punto 1.7 TD

                    Коментар


                      #11
                      приятелка си имам , а колега отмъщението е ясно : 1vs 1 . фащаш го ама гледай да сте насаме да не може да се оплаче шамариш яко ...това не е блестящ план но на мен веднъж ми помогна


                      Fiat Punto 96' ..the best caR!

                      Коментар


                        #12
                        *Punto*PowerDriving написа:
                        колеги напоследък ме гони нервата много ...наляво надясно само гуми въртя и беснея .Вие как оставате спокойни ?Я дайте някакъв съвет че не издържам просто не мога ви казвам дразня се от всичко , щом се кача в колата само почвам да псувам вие как сдържате емоцията?
                        Също съм много зле с нервите. Газ, спирачки, ляво, дясно - не ми останаха гуми......май няма да се оправя скоро. Решил съм да си взема колело....просто последните 2...3 месеца полудях....

                        Коментар


                          #13
                          Сега се сетих-а познайте каква е колата на селянина.........а верен отговор -фа у ве Пасат 1.9 дизел комби-бял!(Селската мечта)
                          bubachko написа:
                          Абе това за пред къщата... И аз живея в къща и е голяма борба за паркирането, има и такива дето па въобще не се съобразяват къде спират....................
                          Напълно те разбирам, но пътя не е негов се пак,както написах-нито пред портичка нито гараж!Аз съм човека който никога не спира,когато пречи на някой,и точно на мен да ми направят нещо такова.
                          mme написа:
                          Ако искаш да покажеш на някого нещо, начина не е да повредиш колата му!....
                          Така мисля и аз,и за това няма да му направя нищо на колата, била тя и "фа у ве"(което е най лесното!)Боя остава защото се оказа човек (селтак) на средна възрас и не е проблем, и е нормален-щом има книжка явно!Утре ще отида да говорим,пък каквото сабя покаже!Ако не
                          tzetzo_slavista написа:
                          Според мен най-добре- бой + материални щети! Както казваше старшинката в казарма: "Ще бъде бит, е... и опаразитен"
                          Аз знам много такива-ако това не свърши работа!!!Аз сега разбирам,че гума срязана по този начин(2/3см),не може да се оправи!мале-мале,тоя ме вътри за нищо стотина лева ли?

                          Коментар


                            #14
                            Колега beer, трябва да почнеш от боя, ако не се почустваш удовлетворен - продължавашпо план до пълно удовлетворение! Естествено трябва да го принудиш да ти плати щетите, ако "нема пари" повтаряш гореописаната процедура отначало, след което му сваляш и четирите гуми от "фа у ве-то" за да се обезщетиш частично! Съд за съжаление няма да помогне - вервай ми - юрист ти го казва!п.с. Лично аз по време на боя и другите интервенции бих му пуснал сръбска музика и бих го принудил да си обуе 2 номера по-тесни твърди обувки!
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              beer написа:
                              За мен вариянтите са няколко:-Да го набием яко!!!-Да му отровя кучето(Има голямо куче)-Да подам жалба(Вижда ми се тъпо)-Да го заплаша със съд и да плати гумата(Не ми се вярва)Приемам предложения!!!
                              1. Око за две 2 .Зъб за чене . 3 Гума за две.............. Предвид действията които е предприел спрямо теб обяснителния разговор е излишен ............. А ти наистина ли си чист спрямо съседа си ( питам само)????????????????????
                              Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
                              ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

                              Коментар

                              Working...
                              X