Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за срок на акт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Колега абсолютно си прав.Искам да попитам колегата sota какво прави ако проверявания му покаже карта с длъжност поне две категории над неговата?.
    Имам си началници за това са те да дойдат и да вземат отношение.Аз лично не мога да взема отношения спрямо по висше стоящ.Така е направен закона.

    Коментар


      #47
      Malone написа:
      Не съм я забелязал, мерси.Мен трябва да ме регистрират в "Големи данъкоплатци", такъв талон ще видя през крив макарон.Все се случва да се дъня за дребни неща, пък хич ме няма по даването на пари на улицата.
      Да и много хора трябва да са ,като теб да тръгнем на някъде,като манталитет.А искам да отговоря и на колегата за школата.Напълно си прав честно казано ежедневната работа няма нищо общо с това ,което се учи по време на школата.А за съда да отговоря и на другият колега,рядко ми се налага да ходя там,може да се каже ,че съм ходил около 30 пъти на дела за 16 години служба,така ,че сами си направете изводите дали не си изпипвам нещата както трябва за да не ми се налага да ходя на дело,тоест рядко ми се обжалва написан акт.А още нещо пред началници никога не съм чупил пръсти образно казано.Единствено колега MANOLE си прав за едно вярно е,че такова понятие изтекъл акт няма в закона ,но ние така процедираме при такъв случай.За доказателство изземваме непрезавереният акт и се пише в новият акт ,че водачът управлява мпс със изтекъл срок на акта.А се наказва по този член който ти посочих ,че не представя нужните документи при проверката .Това са ни казали и това правим,друго не мога да ти отговоря.

      Коментар


        #48
        sota написа:
        Malone написа:
        Не съм я забелязал, мерси.Мен трябва да ме регистрират в "Големи данъкоплатци", такъв талон ще видя през крив макарон.Все се случва да се дъня за дребни неща, пък хич ме няма по даването на пари на улицата.
        Да и много хора трябва да са ,като теб да тръгнем на някъде,като манталитет.А искам да отговоря и на колегата за школата.Напълно си прав честно казано ежедневната работа няма нищо общо с това ,което се учи по време на школата.А за съда да отговоря и на другият колега,рядко ми се налага да ходя там,може да се каже ,че съм ходил около 30 пъти на дела за 16 години служба,така ,че сами си направете изводите дали не си изпипвам нещата както трябва за да не ми се налага да ходя на дело,тоест рядко ми се обжалва написан акт.А още нещо пред началници никога не съм чупил пръсти образно казано.Единствено колега MANOLE си прав за едно вярно е,че такова понятие изтекъл акт няма в закона ,но ние така процедираме при такъв случай.За доказателство изземваме непрезавереният акт и се пише в новият акт ,че водачът управлява мпс със изтекъл срок на акта.А се наказва по този член който ти посочих ,че не представя нужните документи при проверката .Това са ни казали и това правим,друго не мога да ти отговоря.
        Едно полезно нещо ще ти кажа за тук - научи се да цитираш ... винаги е полезно , понякога е необходимо, друг път малко времеотнемащо, но винаги е определено по-ясно от обикновен пост
        sota написа:
        А искам да отговоря и на колегата за школата.Напълно си прав честно казано ежедневната работа няма нищо общо с това ,което се учи по време на школата.
        Прави ти чест, че го признаваш
        sota написа:
        А за съда да отговоря и на другият колега,рядко ми се налага да ходя там,може да се каже ,че съм ходил около 30 пъти на дела за 16 години служба,така ,че сами си направете изводите дали не си изпипвам нещата както трябва за да не ми се налага да ходя на дело,тоест рядко ми се обжалва написан акт
        Това далеч не значи, че си изпипваш актовате, по-вероятното е че на болшинството "актополучатели" не им се занимава ...
        sota написа:
        А още нещо пред началници никога не съм чупил пръсти образно казано.
        Това пак си го разпознавам като за мен ... ако е така , то не съм казал че ти си извивал пръсти, а твои колеги ... Разбирай го като "нищо лично, просто бизнес или работа или служебни задължения и отговорности" най-общо казано
        sota написа:
        Единствено колега MANOLE си прав за едно вярно е,че такова понятие изтекъл акт няма в закона ,но ние така процедираме при такъв случай.За доказателство изземваме непрезавереният акт и се пише в новият акт ,че водачът управлява мпс със изтекъл срок на акта.А се наказва по този член който ти посочих ,че не представя нужните документи при проверката .Това са ни казали и това правим,друго не мога да ти отговоря.
        Това като извинение ли ми звучи ? Ако е така , евала ! Обаче все пак ми се иска да го прочета в прав текст ...

        Коментар


          #49
          sota написа:
          Единствено колега MANOLE ...
          Malone ми е ника, но предполагам, че не внасяш някаква ирония, а просто си сбъркал. Радвам се, че малко корегира тона.
          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
          www.cyxap.com

          Коментар


            #50
            Malone написа:
            sota написа:
            Единствено колега MANOLE ...
            Malone ми е ника, но предполагам, че не внасяш някаква ирония, а просто си сбъркал. Радвам се, че малко корегира тона.
            Грешката е моя относно ника ти.

            Коментар

            Working...
            X