Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРЕМАХВАНЕ НА ВИНЕТКИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    плотовете на Горене идват от завода с такова ножче (идеално е и за всякакви стикери)след 3 години употреба - плотът е като нов
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #32
      Тъй като другата тема за винетките вече е заключена поради изчерпване, ще сложа тук една новина, която показва, че все пак не е била съвсем изчерпана : АПИ предлага през тази година да не глобяват, ако не напишете номера на колата на винетката.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #33
        snake написа:
        Тъй като другата тема за винетките вече е заключена поради изчерпване, ще сложа тук една новина, която показва, че все пак не е била съвсем изчерпана : АПИ предлага през тази година да не глобяват, ако не напишете номера на колата на винетката.
        Въпросът, е кога промяната ще се гласува и влезе в сила! Така, че предложение има, решение още не!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #34
          :D Росен Плевнелиев друго рече за глобите - солени, та чак ще накъртват...ама друг път - като ги приемат дИпутатИ: http://novatv.bg/bg/news/view/11932/2011/01/17/Новината на snake още не бях я чул.

          Коментар


            #35
            хи

            винетка се маха ... наи лесно със сешуар да го знаете от батко виМОДЕРИРАНО.Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #36
              Re: хи

              pitbules написа:
              винетка се маха ... наи лесно със сешуар да го знаете от батко ви
              дубре баце хуу чи не светна!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #37
                аз си я махам с нокти лека по полека и ако остане лепило леко го избърсвам с навлажнен вълнен парцал.
                Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

                Коментар


                  #38
                  Аз тази сутрин си махнах стикера за ГО. Имам от въпросните ножчета, но по непонятни причини стои в чекмеджето в офиса, вместо в колата Та се справих само с метален ключодържател, мокра кърпичка и няколко п*тки майни. Отне ми една цигара време. Доволен съм - нищо не остана по стъклото.
                  ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

                  Коментар

                  Working...
                  X