Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРЕМАХВАНЕ НА ВИНЕТКИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Vladim написа:
    Така, че става въпрос, или за различни модели ...
    ЕТО го моето туулче.Разбира се, като смъквам, нямам за цел да запазвам винетката и съчетавам натиска с движение в страни, а не директно, перпендикулярно да стържа по стъклото. Не драскам, а режа винетката.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #17
      Ако свалянето на една винетка е толкова сложен процес... не ми се мисли как се справяте с останалите задачи. Напишете и едно ръководство, че да има от какво да се учи следващото поколение.
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #18
        Кои останалите? Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
        www.cyxap.com

        Коментар


          #19
          Не че е толкова сложен процесът ама трябва да се действа внимателно. Защото мястото е неудобно и защото може да се надраска стъклото. А пък да си повредиш стъклото заради някаква лепенка не си струва.
          Bravo 1.6 / 16

          Коментар


            #20
            ele написа:
            Ако свалянето на една винетка е толкова сложен процес... не ми се мисли как се справяте с останалите задачи. Напишете и едно ръководство, че да има от какво да се учи следващото поколение.
            Eми за разлика от теб,ние простите люде сами си сваляме винетките и е доста възможно да си повредим стъклата при свалянето,за туй обсъждаме тука разни начини на сваляне ...
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #21
              да аз преди малко си ги остърфах с макетно ножче естествено си оставих ръцете
              Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


              FIAT BRAVO 1.8GT
              FIAT BRAVO 1.9TD ex

              Коментар


                #22
                Ele, сега си ни паднала, така че те емваме. Написал съм ръководство как се разкопчава сутиен с една ръка. Свалянето на винетка е малко по лесно. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                www.cyxap.com

                Коментар


                  #23
                  Malone написа:
                  Ele, сега си ни паднала, така че те емваме. Написал съм ръководство как се разкопчава сутиен с една ръка. Свалянето на винетка е малко по лесно. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                  То па големата философия за сутиена... ама я кажи, това за нормална закопчалка (секретни кукички) или тип цветенце дето 2 пластини влизат една в друга (като на бански например)? Защото има различно движение на прустите при двата А по темата - дърпаш колкот може, а каквото лепило остане се "тапка" с вече свалените парчета от винетката... и лепилото просто от стъклото си полепва по тях

                  Коментар


                    #24
                    И ако го надраскате - какво? Нали ще лепите следващата на същото място? Malone: дай да прочетем, да се образоваме
                    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                    Коментар


                      #25
                      Не че е проблем да се надраска старата винетка. Ако я надраскаш после се почиства с течност за чистачки например.Проблемът е ако се надраска повърхността на стъклото. И те дразни защото знаеш че ти си го направил и едното око е точно в драскотината.
                      Bravo 1.6 / 16

                      Коментар


                        #26
                        Моята с нокти я чекнах ама остана лепило по стъклото

                        Коментар


                          #27
                          freeedom написа:
                          Моята с нокти я чекнах ама остана лепило по стъклото
                          Като остане лепило аз го минавам с един парцал, напоен със спирт и всичко се изчиства
                          Виж бейби не сме глупаци,
                          ние сме отбор от здравеняци.
                          Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                          така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                          http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                          Коментар


                            #28
                            Аз преди да я сложа я наплюнчих и сега я свалих без такива трудности.
                            Обичам си работата.

                            Коментар


                              #29
                              Valentin_V написа:
                              Аз преди да я сложа я наплюнчих и сега я свалих без такива трудности.
                              Е па ние да не сме камили, че да плюмчим толкова много за тези нови винетки . После бая пиене тряБва да утищожим за да си възвърнем течностите.
                              FIAT Punto ELX /1.6 / 90HP ГИ LOVATO EASY FAST

                              Коментар


                                #30
                                Re: ПРЕМАХВАНЕ НА ВИНЕТКИ

                                nikvik написа:
                                ЖЕНАТА КАЗА ЧЕ ЩЕ Я ПОЛЗВА ЗА КЕРАМИЧНИЯ КОТЛОН !!!!
                                Недей така, освен ако не искаш да си купуваш нова печка. За стъклокерамики само обезмаслител и търкане!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X