Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регистрация на чужд домейн (!= com, bg, org, net...)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Регистрация на чужд домейн (!= com, bg, org, net...)

    Някой има ли идея или опит при регистрация на чужд домейн? Може ли да препоръчате от къде и дали в България може да стане регистрацията?Харесал съм си съчетание с чуждодържавен домейн, ама това което успях да намеря само на няколко места бяха цени от порядъка на $100+ за година... Е гъзарията е страшно нещо, ама да платя 10 пъти повече за едно име, не за бизнес цел ми е множко...

    #2
    Кажи ми с чий домейн е съчетанието и ще ти кажа цена.Както и връзка за регистрация разбира се.После всичко зависи от теб.Стига да е свободно името с този домейн естествено.Има скъпи домейни, не всички се продават за двадесетина лева. И са принципно така, без значение от това, което стои отпред.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #3
      Malone написа:
      Кажи ми с чий домейн е съчетанието и ще ти кажа цена.Както и връзка за регистрация разбира се.После всичко зависи от теб.Стига да е свободно името с този домейн естествено.Има скъпи домейни, не всички се продават за двадесетина лева. И са принципно така, без значение от това, което стои отпред.
      .baтова е на босна и херцеговина. Намерих аз на 2 места, ама на едното ми искаха 120$ за година, на другото 230...

      Коментар

      Working...
      X