Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде са най-евтините абитуриентски рокли?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Станимъка ли ше ходиш, ге ра оу?
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

    Коментар


      #17
      RoMeO_156_GTA написа:
      tzetzo_slavista написа:
      Явно наистина си заслужава ходенето, едно заради и по ниските цени и друго заради по-богатия избор. Абе важното е момичето да е доволно, иначе изобщо не ми се ходи...
      Да , важното е да е доволна , че ще ти скъса нервите иначе :D :D :D Преди години , когато аз завършвах , съученичките ми също се бяха насочили главно към Асеновград . През Пловдив също може да минеш . Само да не стане така - рокля от Асеновград , обувки от Ст. Загора , чанта от Варна и т.н. .... че при по-капризните се случваше
      Както аз направих с моето облекло

      Коментар


        #18
        Всички се насочват към Асеновград, защото през 2 метра има ателиета. Едва ли в някой друг град са на едно място. Според мен си заслужава да отидете даже и аз бих дошла с вас Нека разгледа, да се ориентира и да си избере поне модел ( първо ходене ), защото в повечето случаи ние момичетата тръгваме с една идея, а крайния резултат - модел и цвят е съвсем различен ( при мен така се получи ).След това като си хареса модел може и другаде да я ушият, но там разнообразието е голямо и в никакъв случай не са само булчински рокли.
        Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
        AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

        Коментар


          #19
          Абе на младо, хубаво момиче всичко му отива, младостта краси. Без паника, та това е само един ден, който отминава и това е. И не трябва много да се отплесва човек, че като знам що рицарски коне съм виждал по тия абитуриентски...
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар


            #20
            продавам евтини бални рокли http://prodavalnik.com/balna-roklya-85lv-i4063409

            Коментар


              #21
              на моята съпруга най ефтино за нейния бал преди 5 години и се видя при шивачките.Носиш модел и за 3 седмици е готова

              Коментар


                #22
                Да наистина в Асеновград има много модни къщи и различни модели бални и булченски рокли.По-голямо е разнообразието на булченски рокли, но за баловете има страхотни модели . А и на място ти правят корекциите и след час вече имаш рокля специално за теб.Аз също от там си купих булченската рокля и за половин час и направиха корекциите и беше супер. Успех с търсенето.

                Коментар


                  #23
                  Дайте насам мацката да я видим. Откъде е?
                  http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                  Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                  FIAT БРАВО 1.2 16v
                  ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                  FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                  Коментар

                  Working...
                  X