Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде са най-евтините абитуриентски рокли?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде са най-евтините абитуриентски рокли?

    Понеже приятелката ми завършва тази година и ме кара да ходим до Асеновград за да си избере и поръча рокля. На мен не ми хареса много идеята да ходим до там само за една рокля и то ще трябват 2-3 ходения сигурно - така ми каза. Обясни ми, че там били най-евтини и имало голям избор и че всички от там взимали. Досега не съм се интересувал от рокли и съм тотално невеж! Та въпросът ми е наистина ли там е раят на роклите и заслужава ли си ходенето?
    Fiat Punto 1.7 TD

    #2
    Асеновград е по-прочут с булчинските си рокли!

    Коментар


      #3
      кола

      Ами тя те подготвя за по нататак Там наистина има хубави рокли ама мисля че са за свадба а иначе би трябвало и тук да има например на Ботев 16 някъде имаше ателие за шиене на такива рокли щото имат и няколко магазина та там съм виждал за ходат да си оправят дрехите
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Колега неискам да те плаша ама и аз за друг тип рокли знам за там ... поговори с приятелката да не стане да тръгнеш за Бал а да се върнеш от Сватба .... шегувам се иначе по темата - най-изгодно е при шивач, там вече зависи дли тя ще си е взела платовете преди това или ще се уговаря направо с шивача, има и сносни 2-ра ръка - реално повечето се обличат по 1 път, но се съмнявам да се съгласи за такава. Успех с бала ..... и другото :D
        Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
        Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

        Коментар


          #5
          стига сте го плашили човека, много хора ходят за рокли за баловете но дали си харесват е друго нещо.моя колежка ходи от София до там и нищо накрая роклята я взеха от тукта по добре потърсете тук може нещо да изкочи ако ли не тогава отивайте и успех сега попитах и другата, по пиротска има доста магазини работещи със фирми от Асеновград та разгледайте и там ако не сте де

          Коментар


            #6
            рг

            Наистина в Асеновград има най-голям избор ,поне имам опит с това .Може да се намери идеална рокля за около 200-300 лева ,които в София няма да ти стигнат само за корсета :D .Направи си една разходка за 30-40 лева гориво и ще останеш доволен
            Nissan Primera 1.6 16v P11
            ex.Fiat Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #7
              А моята вече я взе 2 ходения до Варна 260 лева за рокля и на 24-ти ще изглежда така

              Коментар


                #8
                Явно наистина си заслужава ходенето, едно заради и по ниските цени и друго заради по-богатия избор. Абе важното е момичето да е доволно, иначе изобщо не ми се ходи...
                Fiat Punto 1.7 TD

                Коментар


                  #9
                  Идваите! По патиа за Пампорово са магазините некои имат саитове
                  LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                  ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                  Коментар


                    #10
                    tzetzo_slavista написа:
                    Явно наистина си заслужава ходенето, едно заради и по ниските цени и друго заради по-богатия избор. Абе важното е момичето да е доволно, иначе изобщо не ми се ходи...
                    Да , важното е да е доволна , че ще ти скъса нервите иначе :D :D :D Преди години , когато аз завършвах , съученичките ми също се бяха насочили главно към Асеновград . През Пловдив също може да минеш . Само да не стане така - рокля от Асеновград , обувки от Ст. Загора , чанта от Варна и т.н. .... че при по-капризните се случваше
                    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                    Коментар


                      #11
                      За обувки и чанта, лично ще я заведа до ... Илиянци!
                      Fiat Punto 1.7 TD

                      Коментар


                        #12
                        Понеже утре ще пътувам, а никога не съм ходил до Асеновград и се чудех откъде се минава? На картата гледам, че главният път се отклонява от магистралата и минава през Пловдив и от там към Асеновград. Та това ли е пътя или се минава от друго място?
                        Fiat Punto 1.7 TD

                        Коментар


                          #13
                          Хващаш Цариградско -> А1 и караш само по нея, докато видиш ПЪРВАТА табела за Пампорово и Смолян. (Вдяно ще виждаш няколко завода, единия от които е LIEBHERR).Слизаш от магистралата и следваш табелите за посока СМОЛЯН на следващата детелина.Обикаляш ПЛОВДИВ без да влизаш в него от запад и юг и излизаш директно на Асеновградско шосе, по което продължаваш плътно вдясно докато влезеш в Асеновград.Не ти препоръчвам да влизаш в Пловдив, ако не го познаваш.ЕТО МАРШРУТ

                          Коментар


                            #14
                            Ако от първата табела ПЛОВДИВ влезете в града мн. лесно ще отидете до ул. Иван Вазов "-улицата на обувките" просто карате направо до "колелото на гарата" влизате в кръговото и излизате по втората. Ако искаш да обясня каде се намира завод ПЧенгелов /сега фирма Флавия/ най голямия производител на дамски обувки? Там аз и жената имаме общо 40 г. стаж и съм виждал Катя от дует Ритон да си прави поръчкови обувки а по стари колеги са разправяли че преди около 100-150 год. Лили Иванова си е правила чизми /ботуши до над коляното/ :P
                            LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                            ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                            Коментар


                              #15
                              Така вече съм по-спокоен - благодаря за помощта!
                              Fiat Punto 1.7 TD

                              Коментар

                              Working...
                              X