Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питанка към всички от Бургас!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питанка към всички от Бургас!?

    Познавате ли момчето в инвалидната количка? Преди концерта на Ъпсурт в Бургас си поговорих с него, разбрах, че се занимава с поставяне на аларми и озвучителни системи. В суматохата на успях да му взема коoрдинати и да му пратя снимките, които му направих с Ъпсурт. Моля, ако някой го познава да сподели някакви коoрдинати! Между другото така лошо е пострадал след катастофа
    Прикачени файлове
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Аз мисля че работеше на "Краставицата".Ако имаш път натам може да питаш колегите му за адреса.
      COUPE 1.8 16V
      Volvo XC90 T6

      Коментар


        #4
        За съжаление нямам път към Бургас. Явно, като затръгвам към морето ще се опитам да го издиря...
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          ако го видя ще му взема координатите ...

          Коментар


            #6
            kiler_4o написа:
            ако го видя ще му взема координатите ...
            Добре, благодаря! E-mail ще е най-добре, сигурен съм, че ползва интернет.
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Извинявай не видях че не си от Бургас.Аз също ако мога ще се опитам да направя някаква връзка с него
              COUPE 1.8 16V
              Volvo XC90 T6

              Коментар


                #8
                няма защо... /offtopic между другото ранга ми е много верен Аз карам велосипед Ако някой път в задръстването ви изпревари червено колело с огньове отстрани и най-вероятно в червено облечен "шофьор", да ми свирнете (макар, че ако е в задръстване не ми се вярва да се обърна )

                Коментар


                  #9
                  Мисля,че живее в к/с Зорница.Там има едно заведение"пощата",често ходи там.

                  Коментар

                  Working...
                  X