Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спомени от детството

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Тва е 1/10 от картинките които намерих вкъщи като стана от сън ще се кача на тавана да изровя кутиите с картинки след време ше имат номизматична стойност поне за мен Ето и малко други но пак от мойто време
    Прикачени файлове
    Cupra Fr

    Коментар


      #17
      Аз на турбо ги имам от 1-260 и някои натам. Ото мото също имам но не знам от кои до кои. Аз също си ги пазя като спомен. Страхотни са! Бях фен и ги събирах, нали се играеше на картинки!
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #18
        Ето я и моята колекция Към нея мога да прибавя и поне 1000 парчета, педантично подредени, Автомобилен Магазин Беда, Авто-Мото Свят и АвтоТруд :P На всичкото отгоре имам и картинки с футболисти, дето ако чуе някой, който ме познава, бая ще се зачуди, щото мразим футбол В 3-ти клас преживях голям шок, щото си изгубих (или някой ми чори) в даскало колекцията би-биб, която пък баща ми беше намерил години преди това в училище, щото е учител. Лелеее, ходих няколко часа като преял В крайна сметка една съученичка ми каза да не се притеснявам и на другия ден ми донесе картинките на брат си или братовчед си, на когото "не му трябвали". Почти нямаха липси в сравнение с моите, а и имаше някои дето издирвах. Те това се нарича съученичка, а може би и либов :P
        Прикачени файлове
        Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

        Коментар


          #19
          Хе-Хе и аз си давах всичките пари за дъвки би-бит.Имах цялата серия на би-бит и около 200 от турбо за съжаление сега нямам нито една

          Fiat Tempra 149A3.046

          Коментар


            #20
            Ето на това му се вика маниак - колекционер като DEYAN IYI с класьорчетата, подредени!

            Коментар


              #21
              blondy_driver написа:
              ама и аз събирах вие да видите сравнявахме им максималната скорост имам около 100-тина.
              ХА-ХА над 1000 са ама доста от тях подарих (тези които ми се повтарят). Смешното беше че едно време изключително много се кефех на Пунтовците по тези картинки а пък сега карам такова.
              FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

              Коментар


                #22
                Спомени, спомени... и аз събирах "би-бит", ама кой ги знае сега на кой свят са...Бяха пуснали по едно време слух, че в дъвките имало жълтеница, за да не ги купуваме. Продаваха ги разни амбулатни търговци, полу-легални нещо...DEYAN_IYI, ти май като мене от всички комшийски езици разбираш

                Коментар


                  #23
                  Не съм имал досега възможност да общувам за по-дълго с комшии, иначе все по нещо се лепи :D А за болестите, при нас вървеше мохабетът, че вътре има хапче с наркотик и за това ги чупехме на две за да видим има ли, няма ли, а после като видиш, че няма - джвакай
                  Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                  Коментар


                    #24
                    А какъв бизнес беше размяната на картинки Синята птица се разменяше за 6 други

                    Коментар

                    Working...
                    X