Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спомени от детството

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спомени от детството

    Една истинска легенда!!!!http://www.toya.net.pl/~atmoroma/tur...ex.php?s=t1-50

    #2
    Браво пич :D като се сетя сичките джобни си ги давах за дъвки турбо и са като видях колекцията ще се разтаршувам по по кутиите да ги намеря още ги пазя
    Cupra Fr

    Коментар


      #3
      и аз имам около 100 картинки

      Коментар


        #4
        Лелеее, за нас набор 81-82 бяха първият полъх на "Демокрацията" "Турбо" на фона на "Идеал" беше на право супер лукс, че и с картинка! И бизнес ставаше, яко трампа :P Още ми стоят, както и ОтоМото и Бомбибом Ама е идейно, че са ги сканирали :D Като гледам доста голяма част от колекцията я имам :P Ако искате можем да спретнем една борса да си разменим повтарящите се
        Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

        Коментар


          #5
          Оооххххххх........... Направо ме върнахте в 6-ти клас +/_ 1!Колко отдавна беше.....Аз съм 72-ри набор и преди Турбото имаше дъвки "Би-бит" пас с коли! Моите набори може и да си ги спомнят, а за Турбото - като излязоха вече си милех за други работи
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            аааа и ние по малките им се радвахме много.спрях да ги събирам когато спраяха дъвкитеима ли ги някаде още :DЕдна, една ама шестица! Не съм казал, но пак повтарям: Има си хубави български буквички ш, щ и ч, а не 6 и 4. Кирил и Методи и брат му защо са се потили азбука да ни правят? Поздрави! Вечно готов да Ви модне kiro_of_the_day
            ко да направя човек....не работи

            Коментар


              #7
              Още си я пазя колекцията от Turbo
              Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
              Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
              Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
              Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

              Търси се..

              Коментар


                #8
                ама и аз събирах вие да видите сравнявахме им максималната скорост имам около 100-тина.

                Коментар


                  #9
                  ре би- бит

                  А спомняте ли си Пантера-та от би-бит? Като я видях за сефте си казах те такова животно нема.
                  Punto 55 SX

                  Коментар


                    #10
                    Re: ре би- бит

                    mentor написа:
                    А спомняте ли си Пантера-та от би-бит?
                    А Синия пламък, А?
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      О и аз имам една колекциика на Турбо. Наследих една част от батко ми и другата я допопълних.

                      Коментар


                        #12
                        И при мене се намират още доста картинки
                        forza forever

                        Коментар


                          #13
                          Е-е-е, супер!!! Какви спомени изведнъж...А "Би-Бит" не беше ли и с инспектор Дюдю? С един голям, нос, като от "Розовата пантера"

                          Коментар


                            #14
                            Mitko написа:
                            За по-големите имаше дъвки "Love is..."
                            Тия даваха много густо И на турски и на английски- двуезични хахаха Запомнил съм нещо, щото ми върви с езиците, и си мисля че трбвяше повече дъвки да жвакам хахах : "Бугюн Синдинин хич кейфи йок" демек "Днес Синди хич не е на кеф!" хахахахахаха :D ПП- абе тая тема в тунинг.бг само от днес им 4 страници хахах :D
                            Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                            Коментар


                              #15
                              DEYAN IYI написа:
                              Лелеее, за нас набор 81-82 бяха първият полъх на "Демокрацията" "Турбо" на фона на "Идеал" беше на право супер лукс, че и с картинка! И бизнес ставаше, яко трампа :P Още ми стоят, както и ОтоМото и Бомбибом Ама е идейно, че са ги сканирали :D Като гледам доста голяма част от колекцията я имам :P Ако искате можем да спретнем една борса да си разменим повтарящите се
                              Наборе аз почнах да ги събирам още от 88 и имам около 5000 хиляди картинки + - ото мото,turbo,bombi bom и тн. c c c много добри спомени за детството се събудиха в мен
                              Прикачени файлове
                              Cupra Fr

                              Коментар

                              Working...
                              X