Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колички с дистанционно има ли фенове ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колички с дистанционно има ли фенове ?

    Здравейте колеги от доста време бях вдигнал мерника на една такава. Но хубавите колички бяха от сорта на минимум 200-250 лева, онзи ден се разходих до новият "мол" у нащо село и в карфур идеална бръмкалка 1:16 мицубиши ево Х за перфектните 40 лева Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 . Взех я и не съжалявам ГОЛЯМА ЗАРИБЯВКА всички в нас са като малки деца .Има ли колеги с подобна играчка които си карат Ако има такива искам да ги попитам и от къде вземат части за ремонт, освежаване и подновяване на количката

    #2
    кола

    Ни вкъщи имаме няколко ама гледа да са по евтини че сина ги прави мазало Иначе и в интернет има доста на добри цени .
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Разбира се ,че има зарибени! Даже на моменти повече от децата си...Yellow_Flash_Colorz_PDT_03!В момента се правят коридорни гонки с едно "ферари енцо" и " ауди R8", но основният проблем е енергийната зависимост. Батерийте са боклуци и победител е този с по-новия комплект. А дистанционните са с "копче" : работи-не работи, т.е. няма плавно ускорение или завиване?!
      1:16 мицубиши ево Х
      Това с какво задвижване е? Имам предвид, дали е 4WD или не, защото братовчед ми си донесе от Румъния някаква такава количка, но с четири задвижващи колела и беше голяма лудница. Разбира се не е нещо дори на хоби ниво, а само играчка, но върпреки всичко е забавно. Незнам точно каква е количката ,но дали въобще има възможност за подмяна на някой чарк...по окачването да речем?Аз съм харесал нещо такова, но както каза си е доста скъпа играчка.
      Прикачени файлове
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        #4
        Моята не е с чак толкова сериозна платформа като тази на твоите снимки колега иначе задвижването е задно , и си е истински терминатор на батерии :D:D . За това сега обмислям вариант за някакво малко акумулаторче

        Коментар


          #5
          Абе зарибявка е голяма, защо просто не си купиш презареждащи батерии със зарядно?
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            Здравеите аз имам такава количка. 1/10 копие на Форд Фокус ВРЦ, да ви кажа няма много общо с обикновенни играчки. има си амортисиори 4х4 с кардан и диферинцеали и развива 40 км. Има и доста по мощни модели от моя. Ако имате интерес мога да помагам. Разгледаите този форум :http://modelistika.com/
            FIAT Brava SX 1.9 JTD 105 1999г.
            Подкрепете в Facebook "Не на скъпите горива в България"

            Коментар


              #7
              Явно не съм единственото "пораснало дете" :D .Благодарско за форума колега, а ще можеш ли да качиш някоя снимка да видим твоето фокусче и да споделиш някаква сума

              Коментар


                #8
                durex_a написа:
                Явно не съм единственото "пораснало дете" :D
                Явно аз съм най-непорасналото дете, това е моя модел:Мащаб 1:10, РАЛИ модел, стоковия двигател съм го сменил с по мощен - 2.1 кс, 4x4, метални диференциали, модела е изцяло на лагери, 2 степенна автоматична скоростна кутия, дискова спирачка, маслени амортесьори, електрически стартер, водоустоичиви серво машинки и много други....Апаратурата е 2,4Ghz, 3 канална с почти всички възможни екстри включително и ABS:Купето е на MITSUBISHI LANCER:Батерийте се разреждат и зареждат от микропроцесорно зарядно:и още куп неща има покрай удоволствието да го запалиш, да изгориш поне 1 литър гориво и да скъсаш някои друг комплект гуми
                Peugeot 406, 2000 HDi 90
                ex. Peugeot 106 1,5 D
                ex. Ritmo 70 138B2.000
                ex. Tempra 2.0 159A6.046
                Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

                Коментар


                  #9
                  лудница колега!!! И на мен ми се иска да се вкарам в такъв филм но финансите са доста там ... това което гледах аз най евтината количка с ДВГ беше над 1000 лева

                  Коментар


                    #10
                    durex_a написа:
                    лудница колега!!! И на мен ми се иска да се вкарам в такъв филм но финансите са доста там ... това което гледах аз най евтината количка с ДВГ беше над 1000 лева
                    Хобито е доста скъпо, този модел сток струва ~500лв, от там нататък първото което сменяш са сервотата, поне по 50лв. бройката, апаратурата като започне да губи обхват (стоковите обикновенно са на 27Мhz AM - най- ползваната честота за каквото се сетите), купуваш нова по висок клас ~300лв.батерии 50-100 лв, гориво - най- евтиното е ~50лв. за 4 литра, като започне да не пали взимаш електрически стартер и маркови свещи ~100лв, междувременно са се строшили части за поне 50лв. и си скъсал поне 2 комплекта гуми, наи- евтините са по 40лв.......Всеки да си прави сметката
                    Peugeot 406, 2000 HDi 90
                    ex. Peugeot 106 1,5 D
                    ex. Ritmo 70 138B2.000
                    ex. Tempra 2.0 159A6.046
                    Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

                    Коментар


                      #11
                      В къщи имам поне 10 коли и джипки, с цени от 40-100 лв. + 1 хеликоптер, мисля че е излишно да споменавам, че всички са счупени - големия син е 1ви клас и още не може да пази а и за тези пари обикновенно държат до седмица. За тези пари можех да му взема нещо по-сериозно от http://www.nitrotek.bg/ за което много съжалявам. Но грешката е поправима и до лятото за рожденият му ден ще го зарадвам с ето този http://www.nitrotek.bg/article-ACME-...eer-71-bg.html звяр

                      Коментар


                        #12
                        Backo написа:
                        durex_a написа:
                        Явно не съм единственото "пораснало дете" :D
                        Явно аз съм най-непорасналото дете, това е моя модел:Мащаб 1:10, РАЛИ модел, стоковия двигател съм го сменил с по мощен - 2.1 кс, 4x4, метални диференциали, модела е изцяло на лагери, 2 степенна автоматична скоростна кутия, дискова спирачка, маслени амортесьори, електрически стартер, водоустоичиви серво машинки и много други....Апаратурата е 2,4Ghz, 3 канална с почти всички възможни екстри включително и ABS:Купето е на MITSUBISHI LANCER:Батерийте се разреждат и зареждат от микропроцесорно зарядно:и още куп неща има покрай удоволствието да го запалиш, да изгориш поне 1 литър гориво и да скъсаш някои друг комплект гуми
                        Това е истината, колега. Отдавна мечтая за нещо такова. Кажи как вървят цените на това удоволствие и повече инфо за начин на сдобиване.
                        Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                        Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                        Коментар


                          #13
                          Разкошна тема и точно навреме ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 ! И на мене ми е интересно това хоби, защото може да се бъдичка и в къщи на топло и когато всички спят ... предполагам, че семейните знаят за какво говоря!Аз и моя шурей, който се занимава доста сериозно с авиомоделизъм сметнахме, че модел ,като Субарото и набавянето на нужните чаркове ще излезне около 250-300лв. Субарото не е толкова яко, като Мицубишито по-горе, защото е електричка. Има само шаси, серво, купе и части по окачването, но ще трябват още: мотор, батерия /... Х2/, управление и спийд контролер.п.п. уф видях ,че е продадено вече ...
                          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                          http://www.keepfighting.ms

                          Коментар


                            #14
                            диваци аз бях пуснал такава тема ама никво развитие имаше васко идваи в габровския клуб по моделен спорт , ходим по състезания има доста хора които се занимаваме с тези работи в Гб.бтв ти да не си оператор в риска? аз имам 2 колички 1 та електро 1/10 и другата монстер 3,5куб обаче само и късам пулл старта и нямам свещи вече имам и 2 електро лодки които лятото всеки ден се карат горе на гачевци ако има нещо може да ме намериш в скупа
                            Целта е една,скороста е различна - HGT !

                            Коментар


                              #15
                              durex_a написа:
                              лудница колега!!! И на мен ми се иска да се вкарам в такъв филм но финансите са доста там ... това което гледах аз най евтината количка с ДВГ беше над 1000 лева
                              ела в Гб носи 300 пари и си готов за спорта
                              Целта е една,скороста е различна - HGT !

                              Коментар

                              Working...
                              X