Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странен Модел FIAT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странен Модел FIAT

    Вижте на какво попаднах, някой виждал ли е такава мареа, заводска ли е според вас или е променяна задницата: http://www.sahibinden.com/listing/va...202115/detail/ Сега като се загледах май е нещо като бразилскaта Fiat Brava HGT , но някаква серия за Турция май ....
    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

    #2
    Liberty - тюркиш издание, наскоро имаше такава тема.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Ммм сорка за темата тогава ... само последно преди да са я локнали : само аз ли не виждам капачка за резервоара
      Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
      Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

      Коментар


        #4
        Според мен има на 5тата снимка.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          svetli4a написа:
          Ммм сорка за темата тогава ... само последно преди да са я локнали : само аз ли не виждам капачка за резервоара
          Загледай се хубаво,има !
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #6
            И как пък ви заприлича на Брава, с тоя багажник дето ще ти извади очите?! Чиста Мареа с дупе на Либра :D
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #7
              Стоповете ми приличат на Ланча Либра .......май,а бе добра визия.Кефи!
              1234567890

              Коментар


                #8
                Много са чудати с тези задни фарове. От пръв поглед ги кръстих Либреа Защото е Мареа със задница на Ланча Либра. Действително е бъкано с такива в Турция. Мисля, че и досега ги произвеждат. Или поне до съвсем скоро. Те там досега произвеждат и Палио...Страната на Фиатите - Турция. Там си ги произвеждат, купуват и тачат...
                She was only a whisky maker but he loved her still.

                Коментар


                  #9
                  Не, имах предвид "като" бразилските брави, нали имат само там няква серия, да марейка си е спор няма, странно но ми допада май повечко така.
                  Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                  Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                  Коментар


                    #10
                    мн готина визия

                    Коментар


                      #11
                      gantcho написа:
                      Много са чудати с тези задни фарове. От пръв поглед ги кръстих Либреа Защото е Мареа със задница на Ланча Либра. Действително е бъкано с такива в Турция. Мисля, че и досега ги произвеждат. Или поне до съвсем скоро. Те там досега произвеждат и Палио...Страната на Фиатите - Турция. Там си ги произвеждат, купуват и тачат...
                      Дам в турския ebay съм виждал едни от най-красивите брави ... и още малко извън темата, скоро мернах края на някакъв турски сериал по .. някоя от националните, незнам какво ме жегна чак като видях накрая един от спонсорите "FIAT" :D П.П Сега и ако се намери някой който да каце колко $ или лева са "15,700 TL" ... просто за сверка
                      Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                      Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                      Коментар


                        #12
                        svetli4a написа:
                        Не, имах предвид "като" бразилските брави, нали имат само там няква серия, да марейка си е спор няма, странно но ми допада май повечко така.
                        Е дупенцето на кадънката е по чок от на италианката
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          #13
                          Да добавя само, че в Турция докато се заглеждах по тях виждах единствено модификации с двигател 1.6 бензин - нищо друго. Интересно дали само това им е моторизацията...
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            #14
                            svetli4a написа:
                            gantcho написа:
                            Много са чудати с тези задни фарове. От пръв поглед ги кръстих Либреа Защото е Мареа със задница на Ланча Либра. Действително е бъкано с такива в Турция. Мисля, че и досега ги произвеждат. Или поне до съвсем скоро. Те там досега произвеждат и Палио...Страната на Фиатите - Турция. Там си ги произвеждат, купуват и тачат...
                            Дам в турския ebay съм виждал едни от най-красивите брави ... и още малко извън темата, скоро мернах края на някакъв турски сериал по .. някоя от националните, незнам какво ме жегна чак като видях накрая един от спонсорите "FIAT" :D П.П Сега и ако се намери някой който да каце колко $ или лева са "15,700 TL" ... просто за сверка
                            Почти 1 към 1 ги смятай , Колега !
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              #15
                              svetli4a написа:
                              gantcho написа:
                              Много са чудати с тези задни фарове. От пръв поглед ги кръстих Либреа Защото е Мареа със задница на Ланча Либра. Действително е бъкано с такива в Турция. Мисля, че и досега ги произвеждат. Или поне до съвсем скоро. Те там досега произвеждат и Палио...Страната на Фиатите - Турция. Там си ги произвеждат, купуват и тачат...
                              Дам в турския ebay съм виждал едни от най-красивите брави ... и още малко извън темата, скоро мернах края на някакъв турски сериал по .. някоя от националните, незнам какво ме жегна чак като видях накрая един от спонсорите "FIAT" :D П.П Сега и ако се намери някой който да каце колко $ или лева са "15,700 TL" ... просто за сверка
                              В Тр колите са скъпи пораси високите данъци 15700 ТЛ са около 15700 лв .
                              Linea .2009 .1,6 Mjet Emotion
                              ESP ASR CC HH MSR 6AB

                              Коментар

                              Working...
                              X