Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не изпреварвайте така, моля!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    В такива моменти, адски съжалявам, че не карам КРАЗ.
    Настоящата - Ford Focus ST
    Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
    Франкенщайн - R.I.P.
    Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

    Коментар


      #17
      По принцип тия с голфовете наистина карат безразсъдно, но специално в този случай мисля, че платното е абсолютно достатъчно за разминаване на 3 коли и тоя с пасата ако се влачи, що да не го изпревариш, независимо от непрекъснатата линия и лекия завой.П.С. Поне така ми изглежда на снимката, не знам как е в дийствителност този участък и конкретно каква е била ситуацията.
      Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #18
        chris написа:
        ...що да не го изпревариш, независимо от непрекъснатата линия и лекия завой.
        Като те надене някой ще разбереш защо
        Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
        Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

        Коментар


          #19
          chris написа:
          По принцип тия с голфовете наистина карат безразсъдно, но специално в този случай мисля, че платното е абсолютно достатъчно за разминаване на 3 коли и тоя с пасата ако се влачи, що да не го изпревариш, независимо от непрекъснатата линия и лекия завой.П.С. Поне така ми изглежда на снимката, не знам как е в дийствителност този участък и конкретно каква е била ситуацията.
          Споменах, че този с голфа се движеше поне с 90 при положение, че аз карах с 80 и ме изпревари доста бързо. А снимката е уловила момента в, който този с голфа кривна и засече пасата за да не се удари в астрата. Наистина пътя е достатъчно широк за да се разминат 3 коли, но това все пак е и завой, честно казано не виждам защо трябва да вкарваш в стресови ситуации другите участници в движението. Този път малко по-нататък става с три платна. Не искам да ви казвам каква касатрофа имаше един път там! Не успях да проумея на този широк участък как се бяха ударили челно... явно пак някой се е мислел за безсмъртен. На същият път една кола срещу нас занесе яко след, като шофьора и натепа яко спирачки, защото един малоумник няколко коли пред мен се опита да изпреварва на изкачване без видимост. Та този със змиевидни движения едвам изправи колата, а аз бях готов да се метна в канавката само и само да не ме нацели. И защо всичко това? Само защото някой е нетърпелив!?
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            безмъртни шофери много..аз съм се въртял с баварец 520 заради един автобус който буквално ни изтика в канавката ..добре че 520-ката е здрава машина и имахме airbag


            Fiat Punto 96' ..the best caR!

            Коментар


              #21
              Mindzu написа:
              Идиоти всякви!Само не мога да разбера "омразата" ви към VW по-конкретно към Golf!? С извинение ма съм виждала по-големи самоубийци и с фиати.
              Наистина колеги Голфа (особено 2) е перфектната кола Тя съчетава в себе си невероятен комфорт и возия. Перфектни аеродинамични форми, и невероятно, прекрасно табло което създава домашна обстановка. (Все едно гледаш секцията в хола). Най-подходящият двигател е GTI (то в България други няма затова не казвам нищо за мощноста). Колата е особено подходяща за тунинг особено ако живеете близко до някоя Автомания. Много добре и отиват тъмни стъкла и ляти джанти, комбинирани с някоя друга лепенка от рода на Street Raceing или Жена звяр в колата. Колата е особено подходяща за млади хора със селски манталитет, които лятно време обичат да карат бързо и да слушат силна музика (чалга) на отворени прозорци. Също така е подходяща и за Президенти и Президентши. Е колеги та и аз не проумявам защо да мразим голфа
              FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

              Коментар


                #22
                Аз нямам против специално Голф а срещу хората дето карат като ненормални.Работата ми е такава че се случва и аз да бързам много,да карам като ненормален с типо-то и т.н. ама все пак се съобразявам поне малко с обстановката и колите/хората около мен.Много хора не го правят!
                Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                Коментар


                  #23
                  Я не за външният вид на Голфа, че с моето Ritmo си приличат като две капки вода. (Само не знам кой от кого е крал )
                  Fiat Ritmo 105TC
                  1600cc 105к.с.

                  Коментар


                    #24
                    Колега ZFA,тия тунелчета и аз ги знам,много са гадни и страшни...могат да послужат за някой филм на ужасите.Супер теснотия,тъмно,под тебе яко дере и фучат като бесни.Колкото до голфовете,както гледам и други колеги обсъждат,значи НИКОГА не съм харесвал тези машинки.Незнам,нещо голяма мания покрай тях,пък колко по-добри машини има за тези пари....не казвам,че Бравото е много по-...,ама голф специално-не!Иначе харесвам другите VW.поздрави:sasco

                    Коментар


                      #25
                      Значи, да ви кажа, леко почвам да се дразня, че във всяка втора тема през няколко поста някой започва да обсъжда Голфовете и голфаджиите и наистина вече почва да прилича на избиване на комплекси . Голфовете са просто едни мудни, неудобни и грозни коли и ние това много добре го знаем, но приемете, че не всички хора са автоманиаци и не всички могат да оценят една хубава кола. Затова си купуват това, което са им казали, че е много здраво- ФВ, Опел, Ауди и т.н. Все пак вътрешното спокойствие е най- важно, нали ? Има и много свестни хора и добри шофьори с немски возила и нямам нищо против тях, стига да не ми говорят глупости за другите марки. Така че всичко хубаво и стига вече с тия голфове и голфаджии.
                      Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                      Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                      Volvo S60 Sport 2.4D

                      Коментар


                        #26
                        koolio написа:
                        Значи, да ви кажа, леко почвам да се дразня, че във всяка втора тема през няколко поста някой започва да обсъжда Голфовете и голфаджиите и наистина вече почва да прилича на избиване на комплекси . Голфовете са просто едни мудни, неудобни и грозни коли и ние това много добре го знаем, но приемете, че не всички хора са автоманиаци и не всички могат да оценят една хубава кола. Затова си купуват това, което са им казали, че е много здраво- ФВ, Опел, Ауди и т.н. Все пак вътрешното спокойствие е най- важно, нали ? Има и много свестни хора и добри шофьори с немски возила и нямам нищо против тях, стига да не ми говорят глупости за другите марки. Така че всичко хубаво и стига вече с тия голфове и голфаджии.
                        Това с голфа бе намигане, по-серозният проблем е безумното шофиране! Идиотски забелязвам, че се движат и всички BMW-та!
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #27
                          Уважаеми коолио,незнам,на мен ми е първа тема за голфа.Междудругото мислиш ли че по другите форуми не се пише лошо за фиатите,ланчиите и т.н.(джабарите не се научиха да правят коли,италиански боклуци...)Аз лично съм сменил 3 немски возила...поздрави:sasco

                          Коментар


                            #28
                            Момчета хиляди пъти съм казвал и пак ще кажа: няма лоша марка кола а има лоши водачи.За 39 години зад волана карам вече дванайста кола все различни модели и от всичките съм останал доволен .Ще ви звучи невероятно но от Трабанта 601S имам отлични спомени.Ваша си работа.Сега по повод на снимката ще кажа че това си е ежедневно дори ежечасно ако щете изпълнение по пътищата.Ще ви дам съвет пък който иска нека ме послуша.Аз повече ме е страх от удар отзад отколкото аз да се ударя отпред и затова погледът ми постоянно е в огледалото и щом забележа някой напорист веднага му давам път да бяга напред.Също много пъти виждам че някой в насрещното движение се е напънал да задминава другиго и преценявам че е по добре аз да намаля и излеза на банкета да направим тройното разминаване отколкото да се курназя и да не отбия и да стане мътна и кървава.Верно че вътрешно се ядосвам но това е бял кахър отколкото да стане сблъсъка с тежки последици.Винаги давайте предимство и отстъпвайте където можете и ще се уверите че така по добре сте постъпили.Казва ви го човек който е зад волана от 1967г и за щастие без нито едно произшествие до сега.
                            Фиат Панда 1.2 2006година
                            Синджира си идва ,а козата я няма...

                            Коментар


                              #29
                              коцев написа:
                              Момчета хиляди пъти съм казвал и пак ще кажа: няма лоша марка кола а има лоши водачи.За 39 години зад волана карам вече дванайста кола все различни модели и от всичките съм останал доволен .Ще ви звучи невероятно но от Трабанта 601S имам отлични спомени.Ваша си работа.Сега по повод на снимката ще кажа че това си е ежедневно дори ежечасно ако щете изпълнение по пътищата.Ще ви дам съвет пък който иска нека ме послуша.Аз повече ме е страх от удар отзад отколкото аз да се ударя отпред и затова погледът ми постоянно е в огледалото и щом забележа някой напорист веднага му давам път да бяга напред.Също много пъти виждам че някой в насрещното движение се е напънал да задминава другиго и преценявам че е по добре аз да намаля и излеза на банкета да направим тройното разминаване отколкото да се курназя и да не отбия и да стане мътна и кървава.Верно че вътрешно се ядосвам но това е бял кахър отколкото да стане сблъсъка с тежки последици.Винаги давайте предимство и отстъпвайте където можете и ще се уверите че така по добре сте постъпили.Казва ви го човек който е зад волана от 1967г и за щастие без нито едно произшествие до сега.
                              Много добре казано!
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X