Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2012 подранява?! Хиляди животни измират загадъчно?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    2012 подранява?! Хиляди животни измират загадъчно?

    http://30dumi.pozicii.net/2011/01/hi..._ribi_po_svetaНарушение на т. 1.7 от Правилата на форума.Редактирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Това май ще е пак една напълно безмислена тема за края на света. Ако толкова много ви интересува потърпете още една година само и ще разберете.
    Виж бейби не сме глупаци,
    ние сме отбор от здравеняци.
    Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
    така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
    http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

    Коментар


      #3
      Аз на тея работи не им вярвам , правете си кефа пък тъй ли иначе някои ден ще издадем багажа

      Коментар


        #4
        feliza, намери си някоя работа , за да ти запълва времето. Така хем няма да се занимаваш с глупости, хем ще изкараш и някой друг лев.
        681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

        7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

        Коментар


          #5
          Стига вече с този край на света ...
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #6
            Това го казаха по новините, а аз работа си имам. Намирам го за доста интересен феномен, предвид глобалния мащаб. Не мисля, че може да се подмине току така и съм изумена от факта, че не ви интересува ставащото. Живейте като с коне с капаци, мен ме е грижа какво ще оставя на децата си.П.П. Темата може да има шеговито заглавие и не се подвеждайте по него - проблемът е сериозен (дано греша).

            Коментар


              #7
              feliza написа:
              Това го казаха по новините, а аз работа си имам. Намирам го за доста интересен феномен, предвид глобалния мащаб. Не мисля, че може да се подмине току така и съм изумена от факта, че не ви интересува ставащото. Живейте като с коне с капаци, мен ме е грижа какво ще оставя на децата си.П.П. Темата може да има шеговито заглавие и не се подвеждайте по него - проблемът е сериозен (дано греша).
              Кво му е интересното? Един дядо в едно село нахранил кокошките с трици пълни с миша отрова. Всички птици измрели, баси феномена...
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #8
                feliza написа:
                Това го казаха по новините, а аз работа си имам. Намирам го за доста интересен феномен, предвид глобалния мащаб. Не мисля, че може да се подмине току така и съм изумена от факта, че не ви интересува ставащото. Живейте като с коне с капаци, мен ме е грижа какво ще оставя на децата си.
                Краят на света е просто нещо,което дадени хора използват за правене на парички.
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #9
                  feliza написа:
                  Това го казаха по новините, а аз работа си имам. Намирам го за доста интересен феномен, предвид глобалния мащаб. Не мисля, че може да се подмине току така и съм изумена от факта, че не ви интересува ставащото. Живейте като с коне с капаци, мен ме е грижа какво ще оставя на децата си.П.П. Темата може да има шеговито заглавие и не се подвеждайте по него - проблемът е сериозен (дано греша).
                  В случая незнам кой е като кон с капаци. Темата която си захванала е за края на света, а самата ти питаш какво ще оставиш за децата си!? Ами нали света ще свършва какво ще им оставяш т.е. на кого по точно. По-добре се постарай сега да им дадеш максимума пък живот и здраве, ако стане 2014 2015 и нататък ще мислиш пак какво ще им оставиш
                  Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                  BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                  BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                  Коментар


                    #10
                    jenshen73 написа:
                    Един дядо в едно село нахранил кокошките с трици пълни с миша отрова. Всички птици измрели, баси феномена...
                    Само дето не е едно село и не са кокошки. Намираш това за нещо съвсем нормално ли? В три отделни точки, на три континента масово падат хиляди птици като круши в един и същ момент... А, да супер нормално е, само дето досега не се е случвало. Да, правя съпоставка с филма, но съм далеч от мисълта, че идва края на света, може да се окаже всичко, биологично оръжие, експерименти, каквото и да е, на мен ми е любопитно, ако на теб не ти е, никой не те задължава да четеш.

                    Коментар


                      #11
                      На който му е интересно, може да започне с изпускането на отровен газ от самолет (една от версиите). Аз залагам по-скоро на страничен ефект от проекта HAARP. Станция на проекта има в Аляска и в Пуерто Рико - Арканзас е някъде посредата.Станция подобна на HAARP има и в Норвегия - достатъчно близо до Швеция, където намериха други такива птици.Кой знае и защо китовете масово се самоубиват понякога?

                      Коментар


                        #12
                        feliza написа:
                        jenshen73 написа:
                        Един дядо в едно село нахранил кокошките с трици пълни с миша отрова. Всички птици измрели, баси феномена...
                        Само дето не е едно село и не са кокошки. Намираш това за нещо съвсем нормално ли? В три отделни точки, на три континента масово падат хиляди птици като круши в един и същ момент... А, да супер нормално е, само дето досега не се е случвало. Да, правя съпоставка с филма, но съм далеч от мисълта, че идва края на света, може да се окаже всичко, биологично оръжие, експерименти, каквото и да е, на мен ми е любопитно, ако на теб не ти е, никой не те задължава да четеш.
                        Дори няма да отворя линковете. Де тоя късмет да се случи МАСОВО с всички бездомни псета и котки. КЕФФФ, само дето няма да има кой да ги "извози" от улиците и ще настъпи канска смрад, след нея чума и ... логично - свършека на света... Абе хора, нямате ли си други по-интересни неща за правене и любопитстване вместо да се връзвате на новинарите и сензационерите?Днес самолет катастрофирал на летище Варна, предвид, че е желязна "птица" може го е прихванало ...
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #13
                          jenshen73 написа:
                          Дори няма да отворя линковете.
                          :D По принцип ли се изказваш крайно без да си запознат дори с темата на дискусията, или това е специален случай?И самолетът не е катастрофирал, а е кацнал аварийно... Значи това отговаря на предния ми въпрос. Не е само в един случай.

                          Коментар


                            #14
                            С поста на Immortal просто темата се изчерпа ...Заключена по молба на автора.
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар

                            Working...
                            X