Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой град е с най малко дупки по улиците?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой град е с най малко дупки по улиците?

    Днес бях в Димитровград и ми направи впечатление че даже и междублоковите улички нямат дупки. Поне в района където бях.Според вас кой е най хубавия град за каране?
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Кюстендил,поне тази зима, че след подмяна на водопровода позакърпиха улиците и останаха единични дупки, които си ги знаем и пак в тях си падамеот догодина, като се поразрони настилката, пак ще си караме през дупките ...
    ...хладилник, карам хладилник...

    Коментар


      #3
      Поредната безмислена тема.Каква и е целта? Някой ще направи карта на дупките във всички градове в страната?А в селата?Да направим една тема "Коя е извънградската отсечка с най-малко дупки?"
      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
      www.cyxap.com

      Коментар


        #4
        За безсмислена не знам, но има смисъл да се знае.Градът, за който се сещам, е Разград. Там дупки не видях май.За Димитровград, специално, имам доста лоши спомени за стара настилка.Пазарджик са доста нови улици и не оставя толкова лошо впечатление.В Правец май също не беше никак зле положението.До колкото съм обикалял, и Русе също не е кой знае колко зле.На дъното на класацията са иначе хубави градове, като Враца, Смолян..

        Коментар


          #5
          Malone написа:
          Поредната безмислена тема.Каква и е целта? Някой ще направи карта на дупките във всички градове в страната?А в селата?Да направим една тема "Коя е извънградската отсечка с най-малко дупки?"
          И поредното кисело мнение на модератор в сянка! Пише им се на хората - пишат, като няма какво - темата сама ще потъне. Усмихни се, бе човек! Аман от назидаващи и даващи непоискани съвети!Положението с дупките е такова, че нищо еднозначно не може да се каже - днес след като започна топенето на снега видях доста отново отворени или новообразувани дупки. Така че, за най-сигурно "преброяването" трябва да се направи след края на зимата и прибиране на снегорините.

          Коментар


            #6
            В шумен не съм попадал на дупки но в Търговище.... там само дупки
            Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

            Коментар


              #7
              Аз имам претенцията да познавам доста градове в България. Такава ми е работата, че доста обикалям. (Следващата седмица да се готви Козлодуй ).За град с най-малко дупки по улиците, дори с никакви дупки по улиците обявявам: Хасково! (Хасковлии да почерпят )Това е единственият град, в който наистина не съм видял дупка по улиците.А в Димитровград има доста дупки. Не знам от къде ти е впечателението, колега, но най-малкото по обиколното покрай Неохим и до илизането му на Хасковско шосе - дупка до дупка. Особено на моста. Също и на входа на града откъм Стара Загора.

              Коментар


                #8
                Аз знам кой е с най-много дупки по улиците- Варнаааааааааааааааааа След 1-2 серии сняг от по няколко дни има толкова ями, че не ми се мисли до пролетта какво ще е(не мога да псувам тука, така че си представете някоя каруцарска). Тука явно асфалтират с кашкавал, щото след първия дъжд и се измива всичко. Иначе имам хубави впечатления от всякъде, ама то след тоя кенеф всичко е хубаво!
                Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                BMW X3 3.0D Aut

                Коментар


                  #9
                  а ние в Бургас си нямаме улици...който е идвал скоро - ще ме разбере...
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #10
                    Градовете със женско име имат повече дупки.
                    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                    Коментар


                      #11
                      КИМИ написа:
                      Градовете със женско име имат повече дупки.
                      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                      BMW X3 3.0D Aut

                      Коментар


                        #12
                        Банкя
                        НАМАЛЕТЕ СКОРОСТТА - СПАСЕТЕ ЖИВОТ!!!

                        Коментар


                          #13
                          СТЗГ и Хасково......
                          Alfa 156 2.0 TS
                          Alfa 156 20VTurbo
                          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                          Locost TF1 3.0V6

                          Коментар


                            #14
                            =Rudi= написа:
                            И поредното кисело мнение на модератор в сянка! Пише им се на хората - пишат, като няма какво - темата сама ще потъне. Усмихни се, бе човек! Аман от назидаващи и даващи непоискани съвети!
                            Остроумна забелжка.Радвам се, че толкова много хора знаят колко точно дупки има във ВСЕКИ български град, та да направят класация кой от тях е с най-много. Все пак това е заглавието на темата.Поздравления.
                            .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                            www.cyxap.com

                            Коментар


                              #15
                              ФЕРАРИСТ написа:
                              СТЗГ и Хасково......
                              Пфу особено СТЗГ хич да няма дупки...Аз за град с малко дупки мога да посоча Добрич. Всички основни и не само булеварди са основно преасвалтирани. Да има доста малки улички които са като лунен пейзаж, но те почти всички градове са така.Друг град който да са ми направили толкова голямо впечатление липсите на дупки по улиците няма. А аз обикалям доста...даже вече имам 8000км на стилото...баси на 2 месеца...ужас...
                              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                              Коментар

                              Working...
                              X