Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

дайте мнение за този фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    дайте мнение за този фиат

    колко би ми излязъл капака на картера ,някой знае ли колата ето я и въпросната кола http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...etailsимал съм алфа 146каппа 2.4 жтдтва от италианските а сега съм с пасат комби и мисля да го сменя с този фиат ,само че не знам нищо за тези коли и , ще се радвам да ме ориентирате , къде да гледам като купувам такава кола
    http://yaneff82.snimka.bg снимки на моята работа

    #2
    дано да е само картер...снимките са в Поморие на паркинга пред хотел Св. Георги и дискотека Месалина...п.п. в продава авточасти се продават доста коли на части с такъв двигател - питай там за картера...п.п.2 ефтиното винаги излиза по-скъпо!
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      Ами на външен вид е пълен дроб! Ще излязат още 1001 проблема след това...като гледам не е потдържана изобщо, а и фугите около задния багажник нещо не са както трябва
      Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
      Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
      FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
      Powered by Total & Fobos LPG

      Коментар


        #4
        Картера не е проблем, стига да не е карана без масло, защото иначе отиват биелните лагери и още екстри. Цената е примамлива доста, ако е само ремонт на картер ще ти струва не повече от 50-60лв.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          van_dal написа:
          Картера не е проблем, стига да не е карана без масло, защото иначе отиват биелните лагери и още екстри. Цената е примамлива доста, ако е само ремонт на картер ще ти струва не повече от 50-60лв.
          ...и преден десен калник.... ..задна броня....Ако я стегнеш както трябва,ще дадеш още толкова....
          MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
          ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

          Коментар


            #6
            Значи колата струва 1200лв. такава кола се взима и се прави само колкото да върви из пътя, няма смисъл да се разкрасява, да дадеш пари и нерви и време за разкрасяване, вместо да дадеш още 1000лв. за кола в добро козметично състояние.
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              А и салона и е сглобка само по снимките си личи че са сменяни седалките което значи че е поне на двапъти повече километри или е адски зле подържана .
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар


                #8
                Вероятно точно в спукания картер е уловката. Ако беше само спукан, продавачът щеше да даде 50-60 лв. да го оправят и дори нямаше да го споменава в обявата. Но щом я продава така, вероятно колата е карана без масло и затова продавачът предпочита да я продаде така със спукан картер и без масло, за да няма възможност да се запали и пробва.Освен по-горното, колата изглежда зле и на външен вид, и като интериор. Мисля, че и капакът е пребоядисван, по-матов стои. Предполагам, че ако се види реално, а не на снимки, нещата ще изглеждат още по-зле. Кой и как я е докарал до това състояние, само той си знае.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  мерси колеги , потвърдихте и моето мнение , ,че цената е доста подвеждаща , забелязах фугите и мисля , че колата е блъскана , и това за маслото доста ме притеснява.
                  http://yaneff82.snimka.bg снимки на моята работа

                  Коментар

                  Working...
                  X