Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честит Ивановден.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Честит Ивановден.

    Честито на всички които празнуват днес.Ваньо, Ваня, Енчо, Еньо, Жан, Жана, Ивайла, Ивайло, Иван, Ивана, Иванка, Ивелин, Ивелина, Иво, Йоан, Йоана, Йонка, Йонко, Йончо, Йото, Калоян
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Честит имен ден на всички, които празнуват днес! :D Преди всичко на fihi и след това - iee, ivan_dice, Енчо Eнчев, PB 5989 MP, 1115 и още знайни и незнайни! То половин България празнува! Наздраве на всички!
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      #3
      честито на всички именници
      Виж бейби не сме глупаци,
      ние сме отбор от здравеняци.
      Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
      така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
      http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

      Коментар


        #4
        Честит имен ден на всички, много здраве, щастие и любов. п.п Специално на на Иван джуниър и баща му fihi, на Енчо Енчев, и на брадчед му Ивайло и на всички знайни и незнайни именници-наздраве

        Коментар


          #5
          Честито на всички именници, имена няма да изброявам, че все ще пропусна някой.Да сте живи и здрави и най-вече.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Евала колеги !!!Благодаря за пожеланията ... и пожелавам всичко най-добро на другите Ивановци във форума .... и много безаварийни километри ! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 И довечера .... Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
            AUDI 1.8 20V TURBO
            ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Честито и от мен на всички празнуващи, с пожелание за всичко най-хубаво Честито и за рождения ден на колегата с най-якото Пунто - GbGz - Борко, да си много здрав, прав и ... щастлив и всички покрай теб
              Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
              AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

              Коментар


                #8
                ivan_dice написа:
                Евала колеги !!!Благодаря за пожеланията ... и пожелавам всичко най-добро на другите Ивановци във форума .... и много безаварийни километри ! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 И довечера .... Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
                +1111111111 и от мен.Поздрави,fihi!
                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                Ванга

                Коментар


                  #9
                  Честит празник на всички Именници, бъдете живи и здрави и весело изкарване на празника .
                  Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                  Коментар


                    #10
                    Честито на именниците !
                    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                    Коментар


                      #11
                      Честито и от мен!Носете си имената дълги години и със здраве!Поздравявам всички именници,ценители на хубавата музика с това http://vbox7.com/play:4b7958f7 (не е за чалгаджии) :D
                      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                      Коментар


                        #12
                        :D Честито на всички празнуващи - именници + съпругите, любовници, приятели, приятелки, деца и...Весел празник!!!

                        Коментар


                          #13
                          Честито и от мен на всички именници! Да са живи и здрави! Специални поздрави на fihi и fihi-джуниър! ама довечера мисля лично да ги поздравя!
                          Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                          Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                          Коментар


                            #14
                            Честито на всички именници,именнички и т.н.! Живи и здрави !
                            Уважавам тези,които ме уважават!
                            Clube do Marea!

                            Коментар


                              #15
                              Благодаря за пожеланията и честито на останалите именници,да са ви живи и здрави имената и само хубави моменти през новата година и нека всичките ви мечти да се сбъднат.
                              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                              Коментар

                              Working...
                              X