Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв е шанса да съм хванал хепатит

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какъв е шанса да съм хванал хепатит

    Вчера бях в Стара Загора и вечерта пих без да искам малко вода от чешмата в хотела.А сега нещо споменаха по телевизията че можело да е от водата там и се притесних.Какъв е шанса да съм се заразил?
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Най-добре иди на докторица.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Ми зависи от имунната ти система по принцип......хепатита има инкубационен период, като по принцип значи че е възможно тия дето сега са болни, да са заразени преди време......и сега водата да е ОК....
      Alfa 156 2.0 TS
      Alfa 156 20VTurbo
      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
      Locost TF1 3.0V6

      Коментар


        #4
        то ако беше тъй, цяла Стара Загора щеше да е пламнала и щяха с жандармерия да затворят изходите на града и околията...
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          Неска видях поне 4-5 човека да точат с маски на лицето......баси тва медиите са опасна работа......
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            #6
            Извън темата...Преди два дни, БТВ новините направиха една много гадна скрита реклама на ваксините против грип... Текста беше следният: грипният сезон тепърва предстои и все още не е късно за ваксина... Аз бих се запитал, от къде идват всички тези грипове и болести и съм 98% убеден, че всичките са напускани от "добрите" фармацефтични фирми! Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              Фармацевтичната индустрия е в топ пет в световен мащаб, всичко това трябва да се продава........
              Alfa 156 2.0 TS
              Alfa 156 20VTurbo
              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
              Locost TF1 3.0V6

              Коментар


                #8
                Ако питаш мен, вероятността да е проблема във водата е много малка.Ако ще си по-спокоен, изчакай месец и отиди да си направиш едни изследвания.

                Коментар


                  #9
                  То може и по въздуха да се заразиш...пий мн витамин Ц а ако забележиш,че ти пожълтяват дланите и бялото на очите веднага на лекар
                  Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

                  Коментар


                    #10
                    Шансът да се заразиш с хепатит или защо не СПИН, сифилис или примерно да забременееш, докато пиеш питейна вода в България = 0. Всичко останало са глупости.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #11
                      Какъв е шанса да съм хванал хепатит

                      Преболедувал съм го , затова :1. Самочувствието рязко пада , всичко ти става безразлично.2. Уринираш червено.3. Както каза колегата по-горе пожълтява роговицата и кожата .4. ВЕДНАГА НА ЛЕКАР . Изхода при нелекуване е ЛЕТАЛЕН.Дано да си здрав , Колега
                      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                      Коментар


                        #12
                        голяма паника ей... да не дава Господ,но на всеки може да се случи,няма смисъл обаче да го мислиш и да се паникьосваш...при това от простотии,че си пил вода от чешмата
                        ex.Мареа ТД100

                        Коментар


                          #13
                          Колега не се притеснявай излишно.Ако беше от водата досега Стара Загора да беше за подплаване цялата. Гадно е заболяването, по стриктна хигиена ,миене на ръце , избягване на обжществени места,закусвални,кръчми и други.Най-вече късмет и добра Имунна система е спасението.

                          Коментар


                            #14
                            paralesa написа:
                            голяма паника ей... да не дава Господ,но на всеки може да се случи,няма смисъл обаче да го мислиш и да се паникьосваш...при това от простотии,че си пил вода от чешмата
                            Даам... колега, едно време имахме разни спорове и търкания, ама не знам, защо напоследък все споделям твоите мнения! :D Ако водата бе заразена с хепатит, нали половина град щеше да пламне бре, колега infineon? Мий си ръцете по-често, ако ходиш в С.З. и гледай да нямаш взимане даване със заралийки!
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #15
                              Днес прочетох в нета,че свършили ваксините по аптеките.А кога ли са ги заредили? :D
                              Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                              Коментар

                              Working...
                              X