Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нокиа Х3-02 мнения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    нокиа Х3-02 мнения

    здравейте колеги интересува ме имате ли впечатление от този модел на Нокиа че съм го харесал
    Прикачени файлове
    фиат мареа 103 понита
    спринтер 122 понита
    пасат с 90 умрели понита

    #2
    Днес си играх с такава машинка. Нямам големи впечатления от нея защото главно в Интернет стоях, то другото си му е обикновено при всички телефони (не баш де ама) . Та за мен това нещо което е направено от комбинация на тъчскрийн и обикновена клавиатура е малко объркващо(поне за мен , моя е чист тъч...). Иначе телефончето е тънко бива си го, не е много тежък , менюто е що годе добре направено и е разбираемо не е някоя сложнотия. Но с този малкия екран не е подходящ за тъчскрийн , тъй като като си сложих пръста и екрана се загуби . Другото което е, че се справя добре в интернет(не чрез WiFi, а обикновения), можеш да гледаш видео от youtube.com без проблеми. Също така и ми е странно, как телефон с такива екстри и за толкова пари няма светкавица. И общо взето това са ми наблюденията над тази машина, или поне за тях се сещам.

    Коментар


      #3
      само толкоз
      фиат мареа 103 понита
      спринтер 122 понита
      пасат с 90 умрели понита

      Коментар


        #4
        mimo MS написа:
        само толкоз
        http://www.gsmarena.com/nokia_x3_02-review-528.phpТъчскрийна е резистивен, съответно размера не е проблем, защото се работи със стайлъс.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          Какво друго те интересува?Задай конкретни въпроси за да получиш конкретни отговори.Бюджетен модел, от средния клас, нищо особено като функционалност, а предполагам и като изработка.
          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
          www.cyxap.com

          Коментар


            #6
            Още ли има хора които се впечатляват от безличните и посредствени модели на NOKIA?Чудна работа .
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              няма ГПС тази нокиабих избрал LG Optimus 540...на същата цена еhttp://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone2=3081
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Нокиа вече не са това, което бяха. И то доста отдавна. Моята лична класация е Aplle следвана от HTC и всички останали! Аз лично имам HTC HD2 с андроид в основната памет на телефона и по - доволен не съм бил никога!
                Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                Коментар


                  #9
                  Нокия продължават да правят хубави и здрави телефони! Друг е въпроса, че с тяхната политика да бълват нов модел едва ли не всяка седмица, сред моделите няма как да няма плява. А и ми се струва, че цените им са по-височки, отколкото би следвало да бъдат (с оглед на това, какво предлагат конкурентите). Последното обаче може и да е следствие от нашите мили търговци.

                  Коментар


                    #10
                    Хубави (въпрос на вкус и предпочитания), здрави (и тук е доста относително).
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #11
                      Все още използвам една Нокиа Е50, която изпуснах от мотора при движение около 100 км/ч... След като намерих всичките й чаркове по пътното платно и я събрах си работеше. Панелите естествено бяха доста ожулени. А ето един техен "виден" конкурент на какво е способен: http://www.youtube.com/watch?v=K7-OBoDFeDY

                      Коментар

                      Working...
                      X