Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Любовен проблем незнам какво да правя..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    sUkI написа:
    А тоя пич от твоя клас приятел ли ти е?
    да от моя клас е :D не ми чак такъв приятел..
    сяка кола на място и на думи много върви но истената е street racing!

    Коментар


      #17
      Чук и бег!
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #18
        Отиваш при оня пич и му викаш - "Абе браточка, твойта мацка много готино се пердаши, евала!". Така може и да скъсат. Няма гаранция, че ще дойде при теб, обаче. Вземи и кажи на тази че много я харесваш и ти е много хубаво с нея, ако още не си. Гледай ги за какво се карат, за какво спорят, и после пред момичето се прави на мазен тип по тези въпроси, казвай и, че оня е много тъп да се държи така, а тя е права. Действа! (Така ми отмъкнаха едно гадже преди време )Друга изпитана рецепта е да се подмазваш на най-добрите и приятелки, в последствие те ще и промият мозъка, и ще казват - абе защо не тръгнеш с kristo0o_m, той е много готин, много е мил, дрън-дрън... И това действа, особено ако целта е като поставената от snake. Последното е - качваш се на ФВ Голф 3, спираш пред нея, и и се обясняваш в любов по пернишки: "Чшшш, качвай се у гоуфо ма!"(Аз още съм ергенин съответно, затова не е сигурно, че това, което ти казвам са добри идеи, но все пак е добра отправна точка...)

        Коментар


          #19
          Така изглежда,че и двамата май не знаете какво искате.Аз за девет години още не мога да кажа ,че познавам жена си , вие как се опознахте за 5 дена не знам.Ако не е тая ще има и други .Сега ти е времето да ходиш и да сменяш гаджета.Моят съвет обаче е: вземи да влизаш по-често (да не казвам постоянно) в часовете по български и литература ,че е много зле положението. :D
          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

          Коментар


            #20
            Я го оставете момчето на мира относно правописа. Като гледам и сравнявам с други някои хора, никак не е зле.Има какво да се желае, но на общия фон е добре.Мога да ви пусна такива цитати от скайпа си, че ще паднете направо.

            Коментар


              #21
              Абе що не си отворим адрес fiat-bg.org/forum/teenproblem ?
              www.CarProfi-BG.com
              Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
              Зареждане и ремонт на автоклиматици.
              Най-атрактивните цени в София!

              Коментар


                #22
                Immortal написа:
                Мога да ви пусна такива цитати от скайпа си, че ще паднете направо.
                Пусни, pls

                Коментар


                  #23
                  ogi28b написа:
                  Отиваш при оня пич и му викаш - "Абе браточка, твойта мацка много готино се пердаши, евала!". Така може и да скъсат. Няма гаранция, че ще дойде при теб, обаче. Вземи и кажи на тази че много я харесваш и ти е много хубаво с нея, ако още не си. Гледай ги за какво се карат, за какво спорят, и после пред момичето се прави на мазен тип по тези въпроси, казвай и, че оня е много тъп да се държи така, а тя е права. Действа! (Така ми отмъкнаха едно гадже преди време )Друга изпитана рецепта е да се подмазваш на най-добрите и приятелки, в последствие те ще и промият мозъка, и ще казват - абе защо не тръгнеш с kristo0o_m, той е много готин, много е мил, дрън-дрън... И това действа, особено ако целта е като поставената от snake. Последното е - качваш се на ФВ Голф 3, спираш пред нея, и и се обясняваш в любов по пернишки: "Чшшш, качвай се у гоуфо ма!"(Аз още съм ергенин съответно, затова не е сигурно, че това, което ти казвам са добри идеи, но все пак е добра отправна точка...)
                  MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                  "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                  R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                  Коментар


                    #24
                    Да играеш на чужд терен умишлено е тъпо, още повече на приятел или съученик.

                    Fiat Bravo T-Jet 120

                    Коментар


                      #25
                      Immortal написа:
                      Я го оставете момчето на мира относно правописа....
                      От морална гледна точка нямам право да си затварям очите, а и не мога... Сори сигурно съм по-лош от родителите му, или ууучилището!?
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #26
                        crush написа:
                        Абе що не си отворим адрес fiat-bg.org/forum/teenproblem ?
                        E дайте ся като е пуснал някаква различна тема от коли,политика или състояние на пътищата и да го еба*аме ... Грозно е и тъпо ! Има къде,къде по-безсмислени теми. По темата:Някой колеги ти казаха - едва ли си я опознал толкова много за 5 дена.Реши си сам дали ти се занимава с нея и въобще имаш ли шанс ... П.П Поста на колегата snake ме кефи ...
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #27
                          crush написа:
                          Абе що не си отворим адрес fiat-bg.org/forum/teenproblem ?
                          +1P.S. И съм съгласен с BolgAryan
                          Fiat Forum Bulgaria

                          Прекаленият светец и богу не е драг !

                          Коментар


                            #28
                            Абе те хубаво са ти казали по -нагоре какво да правиш ,ама сега е момента ако не знаеш ,да ти кажа ,че има жени големи к.к.... абе кучки Та те са едни от най-готините ама и ,ще има бая да береш ядове ,така ,че прави винаги каквото ти е кеф па да става каквото ще ,важно е да знаеш какво искаш и хич да не ти пука няма да се притесняваш от нищо .p.s. По правописа ти не вярвам да станеш студент :D ,та да те посъветвам още нещо , не таааковай всички мацки от твоя клас ,че няма от кой да преписваш на матурите
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              #29
                              tomazo написа:
                              ...ама сега е момента ако не знаеш ,да ти кажа ,че има жени големи к.к.... абе кучки
                              -U see that bitch over there?-Yes!-Now, that’s a lady!!!
                              www.CarProfi-BG.com
                              Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                              Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                              Най-атрактивните цени в София!

                              Коментар


                                #30
                                ogi28b написа:
                                Отиваш при оня пич и му викаш - "Абе браточка, твойта мацка много готино се пердаши, евала!". Така може и да скъсат. Няма гаранция, че ще дойде при теб, обаче. Вземи и кажи на тази че много я харесваш и ти е много хубаво с нея, ако още не си. Гледай ги за какво се карат, за какво спорят, и после пред момичето се прави на мазен тип по тези въпроси, казвай и, че оня е много тъп да се държи така, а тя е права. Действа! (Така ми отмъкнаха едно гадже преди време )Друга изпитана рецепта е да се подмазваш на най-добрите и приятелки, в последствие те ще и промият мозъка, и ще казват - абе защо не тръгнеш с kristo0o_m, той е много готин, много е мил, дрън-дрън... И това действа, особено ако целта е като поставената от snake. Последното е - качваш се на ФВ Голф 3, спираш пред нея, и и се обясняваш в любов по пернишки: "Чшшш, качвай се у гоуфо ма!"(Аз още съм ергенин съответно, затова не е сигурно, че това, което ти казвам са добри идеи, но все пак е добра отправна точка...)
                                благодаря за коментара немога да кажа на този от моя клас( пък много искам да му кажа и ми е много интересно какво ще стане .. ) защото неискам да разбере цялото дасколо и тя неиска.. просто днес или утре ще си поговорим и какво ще да става а пък колкото да коментара за Голфа е жесток ама ас карам фиат типо феислифт :D можеби ако имах фиат купе
                                сяка кола на място и на думи много върви но истената е street racing!

                                Коментар

                                Working...
                                X