Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Любовен проблем незнам какво да правя..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    ето каква е развръзката с момичето .. общо зето ми е изгодно .. незнам кои беше написал коментар по добре останете така като сте и.. .. наистена така е по добре смисал сме си приятели които излизаме само двамата говорим си и така ..... ся подробности.. пък до колкото до мен ся ще ви обесня баща ми зе едно типо когато бях на 16 и ми каза това ще ти е първата учебна кола .. и ас когато седнах да карам.. много се на кефих и си господи възможно ли е да върви един фиат така.. и се зарибих да карам.. и така доиде време за книжка .. зех я книжката .. но преди един ден да я зема бях направил катастрофа .... зад каисиева карах с 100 и тогава неможах да овладея колата загубих контрол.. литнах през един бордюр и преместих два вана... и теи последствията на типото.. преден капак десен калник, ляв калник фар мигач предна броня левия рог го намачках греда.. очиларка.. а и радиатора са спука и теи.. на мен не ми се даваше типото на металекса или да си купя друго ... и блъснах са миналото лято на 15-юни и точно на 31 беше готово .. по принцип по бързо можеше да стане ама трудно намерих части и до като сабера пари от работата която бачкам.. и това е моита история и си казал само фиат алфа ланчия ! това е .. . .. аиде да ставам че закъснявам за дасколо
    Нямам думи . Дали и момичето би могло да разбере какво искаш да и кажеш или и тя с такъв Български език ???
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      #92
      nikolovvd написа:
      jenshen73 написа:
      ...
      Вземи се свържи с момчето и му помогни реално в реалната ситуация. Все пак сте от един град.
      Да взема и Мареата да му дам, че по-голяма и да му купя презервативи и лубрикант, а? Нека се мъчи, то влюбено и не знае
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #93
        чЕти тук: ТЕОРИЯ ЗА СТЪЛБАТА
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #94
          А с плач и самосъжаление пробва ли? Yellow_Flash_Colorz_PDT_42
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #95
            оставяй я колега и давай напред
            фиат мареа 103 понита
            спринтер 122 понита
            пасат с 90 умрели понита

            Коментар


              #96
              M5kov написа:
              А с плач и самосъжаление пробва ли? Yellow_Flash_Colorz_PDT_42
              хах ами не и не смятам.. ..
              сяка кола на място и на думи много върви но истената е street racing!

              Коментар


                #97
                Здравей,изчетох темата и са се изписали много верни неща. но един съвет от мен-слушай само себе си, дали ще сбъркаш или не- ти сам ще си си виновен. А относно проблема-май си го решил, но не допускай това че сте в един клас, с въпросния пич и мацката, да раздели класа на групи, бях в тава ситуация преди време,само че главната героиня беше съученичката ми, и е супер тъпои глупово. Помисли какво искаш ти .

                Коментар


                  #98
                  Любовен проблем незнам какво да правя..

                  коцев написа:
                  ето каква е развръзката с момичето .. общо зето ми е изгодно .. незнам кои беше написал коментар по добре останете така като сте и.. .. наистена така е по добре смисал сме си приятели които излизаме само двамата говорим си и така ..... ся подробности.. пък до колкото до мен ся ще ви обесня баща ми зе едно типо когато бях на 16 и ми каза това ще ти е първата учебна кола .. и ас когато седнах да карам.. много се на кефих и си господи възможно ли е да върви един фиат така.. и се зарибих да карам.. и така доиде време за книжка .. зех я книжката .. но преди един ден да я зема бях направил катастрофа .... зад каисиева карах с 100 и тогава неможах да овладея колата загубих контрол.. литнах през един бордюр и преместих два вана... и теи последствията на типото.. преден капак десен калник, ляв калник фар мигач предна броня левия рог го намачках греда.. очиларка.. а и радиатора са спука и теи.. на мен не ми се даваше типото на металекса или да си купя друго ... и блъснах са миналото лято на 15-юни и точно на 31 беше готово .. по принцип по бързо можеше да стане ама трудно намерих части и до като сабера пари от работата която бачкам.. и това е моита история и си казал само фиат алфа ланчия ! това е .. . .. аиде да ставам че закъснявам за дасколо
                  Нямам думи . Дали и момичето би могло да разбере какво искаш да и кажеш или и тя с такъв Български език ???
                  На устата ми беше , но не се престраших , колега Коцев
                  FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                  FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                  Коментар


                    #99
                    Колега със сигурност ще имаш шанс да я свалиш, ако си оправиш правописа. Не си направих труда да чета постовете от всичките 7 страници, но вероятно почти всеки е изпадал поне веднъж в подобна ситуация. Моя съвет - СПОКОЙНО - след месец два седмица две ще ти или на нея писне и ще си намерите някой нов. Помисли само ако зареже онзи и се заеме с теб после какво ли ще прави с някой друг без ти да знаеш. Прави си кефа и да не ти пука.
                    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                    Коментар


                      цтцт В Фиат форума няма кой да ми каже с какъв размер камък да си развия гайката на главината,но ако питам нещо за жената ще се изпишат много,много страници Сега сериозно.Колега много и се фталясваш на мацката.Слагай картите на масата и каквото стане,иначе само ще се ядосваш.Малко по смело и каквото дойде.Реално може да дойде разочарование,но може и да дойде радост,но ако се отплеснете с радостта на задната седалка на колата може да дойде малко по късно и друго затова внимавайте....
                      Fiat Tipo
                      Corsa b комби !

                      Коментар


                        Eх, Оги, Оги...не ме остави да поясня, ама няма да ти го напиша на скайп! Тук ще е, пък ти после си го трий! Знаем, колко обичаш да показваш кой е шефът и кой командва! Постът ми изобщо не целеше да те обиди и унизи, не знам защо така си го разбрал! Просто забравих да сложа хилещ се емотикон!Това съм се питала и очи в очи, но тогава не го прие толкова лично!!! Разбра,че се шегувам!Така да се каже, "имаш лошия късмет" името на бившата ти да е подходящо за игра на думи, ами...c’est la vie! Айде сега, трий! Нарушение на т. 1.8 от правилата на форума. Модераторски екип на fiat-bg.org
                        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                        Ванга

                        Коментар


                          Нека попитам автора нещо. Колега, ти разбирам, си от кв. Владиславово. Така, а мацката от същия квартал ли е?! Сигурно да, щом учи там. Виж сега. Психиката и разбиранията на всяко едно момиче от Владиславово или на поне 90% от тях, е идентична с тая на леките жени. Не искам да обиждам никой, но аз преди повече от 25 години та и досега, ако ми се чукаше лесна мацка, всяка вечер ходех да си търся именно там или в по лошия случай и за разнообразие - в Аспарухово. Повярвай ми, ако още не си направил сравнение с интелигентните момичета от по централните и Аристократични квартали, че е така. Казвам ти го от моите /няма да казвам колко/ години изживяни във Варна, с малко отклонение разбира се. Е във всяко стадо си има мърша, както и в боклука може да се намери скъпоценен камък. Но последното е изключение. Та един съвет. Въпреки правописа ти, личи че си интелигентно момче, с потенциал в живота който ти предстои и имаш много време да си намериш свястна мацка, измежду стотиците хиляди буклуци. Не казвам че момичето ти е лошо или не интелигентно, но защо не пообщуваш с момиче от по изискан квартал! Уверявам те, че веднага, още с първите думи, ще усетиш очевАдната разлика.Не напразно на кв Владиславово, викаме владислИвово, а на Възраждане - възБУждане. Е, приеми последното с максимално чувство за хумор!
                          Fiat Marea TD100

                          Коментар


                            iuly_vn написа:
                            Нека попитам автора нещо. Колега, ти разбирам, си от кв. Владиславово. Така, а мацката от същия квартал ли е?! Сигурно да, щом учи там. Виж сега. Психиката и разбиранията на всяко едно момиче от Владиславово или на поне 90% от тях, е идентична с тая на леките жени. Не искам да обиждам никой, но аз преди повече от 25 години та и досега, ако ми се чукаше лесна мацка, всяка вечер ходех да си търся именно там или в по лошия случай и за разнообразие - в Аспарухово. Повярвай ми, ако още не си направил сравнение с интелигентните момичета от по централните и Аристократични квартали, че е така. Казвам ти го от моите /няма да казвам колко/ години изживяни във Варна, с малко отклонение разбира се. Е във всяко стадо си има мърша, както и в боклука може да се намери скъпоценен камък. Но последното е изключение.
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              iuly_vn написа:
                              Нека попитам автора нещо. Колега, ти разбирам, си от кв. Владиславово. Така, а мацката от същия квартал ли е?! Сигурно да, щом учи там. Виж сега. Психиката и разбиранията на всяко едно момиче от Владиславово или на поне 90% от тях, е идентична с тая на леките жени. Не искам да обиждам никой, но аз преди повече от 25 години та и досега, ако ми се чукаше лесна мацка, всяка вечер ходех да си търся именно там или в по лошия случай и за разнообразие - в Аспарухово. Повярвай ми, ако още не си направил сравнение с интелигентните момичета от по централните и Аристократични квартали, че е така. Казвам ти го от моите /няма да казвам колко/ години изживяни във Варна, с малко отклонение разбира се. Е във всяко стадо си има мърша, както и в боклука може да се намери скъпоценен камък. Но последното е изключение. Та един съвет. Въпреки правописа ти, личи че си интелигентно момче, с потенциал в живота който ти предстои и имаш много време да си намериш свястна мацка, измежду стотиците хиляди буклуци. Не казвам че момичето ти е лошо или не интелигентно, но защо не пообщуваш с момиче от по изискан квартал! Уверявам те, че веднага, още с първите думи, ще усетиш очевАдната разлика.Не напразно на кв Владиславово, викаме владислИвово, а на Възраждане - възБУждане. Е, приеми последното с максимално чувство за хумор!
                              коментара за владиславово е жесток наистена прав си но момичето не е от владиславово или възраждане , аспарухово..
                              сяка кола на място и на думи много върви но истената е street racing!

                              Коментар


                                kristo0o_m написа:
                                M5kov написа:
                                А с плач и самосъжаление пробва ли? Yellow_Flash_Colorz_PDT_42
                                хах ами не и не смятам.. ..
                                Тогава пробвай да се отдадеш на алкохол и леки жени...?!При мен помага винаги... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                                M-Benz E 250 TD 150hp
                                M-Benz 200d 75 hp
                                Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                                Коментар

                                Working...
                                X