Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Любовен проблем незнам какво да правя..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Любовен проблем незнам какво да правя..

    ето какъв ми е проблема: запознах се с едно момиче от моито училище на мен много ми хареса започнахме да излизаме..за супер картко време срашно много се опознахме.. и един ден ас събрах смелост да я целуна след някоя друга прегръдка и друга мила дума.. признах си че я обичам и харесвам... тя е много объркана защото си има приятел и тоя приятел е точно от моя клас но тя казва че не го обича...и наи прецакания сам ас маи.. но пак горе доло си излизаме и общо зето си искарваме готиноно въпроса ми е и се чудя как ще продължи след време тя казва че ще го остави защото нещата не са както трябва и ето проблема ми е какъв ас какво да правя да се надявам ли че ще го остави или пък вие се поставето на мястото на момичето и общо зето как ще продължи по нататък .....искам да благодара предварително на сички !! се пак сам на 18 години .. и от 16 годишен сам в тоя форум .. и се чудих на кои да споеделя...
    сяка кола на място и на думи много върви но истената е street racing!

    #2
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #3
      Приятел от мен да знаеш ако една жена дьржи на тебе ще го остави (ако е умна).Ако е тьпа става само за 1 нещо което можеш и да си го купиш...сещаш се.Сьвета ми е да и дадеш малко време и ако не действа,и казваш всичко което мислиш насаме БЕЗ заобикалки!Караш направо и ако ще да бьде с тебе.Ако не и кажи че има още други жени,да си знае че не е единствена (впоследствие ще я убеждаваш в обратното де :D ) иначе ако се мазниш и нищо не правиш няма да стане.Успех

      Коментар


        #4
        nikki_sixx голям отговор :D.Виж сега приятелю колкото и време да си в този форум който ти даде някакъв отговор може да е грешен,такива работи трябва да ги решаваш сам,мисля че нямаш нужда от помощ
        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

        Коментар


          #5
          venkov написа:
          Приятел от мен да знаеш ако една жена дьржи на тебе ще го остави (ако е умна).Ако е тьпа става само за 1 нещо което можеш и да си го купиш...сещаш се.Сьвета ми е да и дадеш малко време и ако не действа,и казваш всичко което мислиш насаме БЕЗ заобикалки!Караш направо и ако ще да бьде с тебе.Ако не и кажи че има още други жени,да си знае че не е единствена (впоследствие ще я убеждаваш в обратното де :D ) иначе ако се мазниш и нищо не правиш няма да стане.Успех
          мерси колега точно това смятам да направя но тя ми обеснява че незнае как да му каже как да постъпи .. а това момче ваобще не държи на нея.... при полжение че се познава ме от 5-дена и срашно много се опознахми и ми е споделяла някакви неща които с това момче дето от моя клас .. .. ваобще не е опознал и при полжение тя ме допусна до неината компания и семеиството и искарах новота година. . с нея... тоест проблема че тя незнае как да му каже..
          сяка кола на място и на думи много върви но истената е street racing!

          Коментар


            #6
            Ако има сериозни намерения към теб до сега да го е оставила 100 пъти Но мисля,че така е по добре за теб :D забавлявай се ако станете гаджета няма да е както сега от мен да знаеш в момента си в най- добрата позиция няма нещо сериозно между вас а сте заедно
            Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

            Коментар


              #7
              kontrakciqta написа:
              Ако има сериозни намерения към теб до сега да го е оставила 100 пъти Но мисля,че така е по добре за теб :D забавлявай се ако станете гаджета няма да е както сега от мен да знаеш в момента си в най- добрата позиция няма нещо сериозно между вас а сте заедно
              е каква ще е разликата ако станенем гаджета ?
              сяка кола на място и на думи много върви но истената е street racing!

              Коментар


                #8
                Дано не избира според това,кой е по-грамотен по български език,че няма как да спечелиш Майтап,майтап,ама не е лошо да се понаучиш да пишеш,малко препинателни знаци или ПОНЕ ГЛАВНИ БУКВИ А ако трябва да ти отговоря на въпроса-каквото и да направиш е все тая!!! През погледа на по-зрял човек терзанията ти изглеждат незначителни и ако това ти е най-големия проблем-някакво си "момиче" -то ти си щастливец Като пораснеш ще разбереш,че каквото и да си избереш,това след няколко месеца няма да е вече от значение.
                ex.Мареа ТД100

                Коментар


                  #9
                  kristo0o_m написа:
                  venkov написа:
                  Приятел от мен да знаеш ако една жена дьржи на тебе ще го остави (ако е умна).Ако е тьпа става само за 1 нещо което можеш и да си го купиш...сещаш се.Сьвета ми е да и дадеш малко време и ако не действа,и казваш всичко което мислиш насаме БЕЗ заобикалки!Караш направо и ако ще да бьде с тебе.Ако не и кажи че има още други жени,да си знае че не е единствена (впоследствие ще я убеждаваш в обратното де :D ) иначе ако се мазниш и нищо не правиш няма да стане.Успех
                  мерси колега точно това смятам да направя но тя ми обеснява че незнае как да му каже как да постъпи .. а това момче ваобще не държи на нея.... при полжение че се познава ме от 5-дена и срашно много се опознахми и ми е споделяла някакви неща които с това момче дето от моя клас .. .. ваобще не е опознал и при полжение тя ме допусна до неината компания и семеиството и искарах новота година. . с нея... тоест проблема че тя незнае как да му каже..
                  Кажи му ти. Дори и с цената на няколко разменени шамара. Пък след това тя ще избере. И ако остане при него - така е трябвало и бягай от нея.А ако тогава го остави и дойде при теб - ще почерпиш една бира, като дойда във Варна Има и трета вероятност - да остави него, но да не дойде и при теб. Тогава и тя самата не знае какво иска, и пак ти си печелившия - не ти трябва такава.Учудвам се, че бат’ ти Ники Секса е дал толкоз лаконичен отговор. Той уж ги разбира тез работи Успех!

                  Коментар


                    #10
                    Хаха, той затова не е дал, че щеше да го научи на разум от много малък :DПриятелю, ако погледнеш майка ти след още 10 години и се сетиш за тоя моя пост ще разбереш, че сега само си си мислил, че я познаваш. С други думи - 5-6 дена? Ами много са ти малко, да не говорим, че може да е просто някво хлътване. А това кой на кой държи и колко, за да не го е оставила до са, май май не е само от страх да му го каже. Това не е като по турските сериали да почнете да се следвате и да си пращате джи класите до гроб Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 По-добър съветник от времето няма. А моят личен съвет е, че сърцето съветва по-добре от мозъка, макар и да е грешно понякога, ама то това си е за добре... Ще разбереш скоро
                    www.CarProfi-BG.com
                    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                    Най-атрактивните цени в София!

                    Коментар


                      #11
                      Ако работата отиде към шамари само кажи имам в багажника една голяма щтанга

                      Коментар


                        #12
                        Re: Любовен проблем незнам какво да правя..

                        kristo0o_m написа:
                        ето какъв ми е проблема: запознах се с едно момиче от моито училище на мен много ми хареса започнахме да излизаме..за супер картко време срашно много се опознахме.. и един ден ас събрах смелост да я целуна след някоя друга прегръдка и друга мила дума.. признах си че я обичам и харесвам... тя е много объркана защото си има приятел и тоя приятел е точно от моя клас но тя казва че не го обича...и наи прецакания сам ас маи.. но пак горе доло си излизаме и общо зето си искарваме готиноно въпроса ми е и се чудя как ще продължи след време тя казва че ще го остави защото нещата не са както трябва и ето проблема ми е какъв ас какво да правя да се надявам ли че ще го остави или пък вие се поставето на мястото на момичето и общо зето как ще продължи по нататък .....искам да благодара предварително на сички !! се пак сам на 18 години .. и от 16 годишен сам в тоя форум .. и се чудих на кои да споеделя...
                        kristo0o_m написа:
                        Ето какъв ми е проблема: Запознах се с едно момиче от моето училище, на мен много ми хареса, започнахме да излизаме.За супер кратко време страшно много се опознахме. И един ден аз събрах смелост да я целуна, след някоя друга прегръдка и друга мила дума. Признах си че я обичам и харесвам... Тя е много объркана, защото си има приятел, и тоя приятел е точно от моя клас, но тя казва, че не го обича...И най- прецакания съм аз май. Но пак горе долу си излизаме и общо взето си изкарваме готино.Но въпроса ми е и се чудя как ще продължи след време тя казва, че ще го остави защото нещата не са както трябва.И ето проблема ми е какъв, аз какво да правя? Да се надявам ли, че ще го остави или пък вие се поставете на мястото на момичето, и общо взето как ще продължи по нататък?Искам да благодаря предварително на всички!! Все пак съм на 18 години .. И от 16 годишен сам в тоя форум .. И се чудих на кой да споделя...
                        ---Открийте 100-те разлики.Ако бях момиче, не бих излизала с някой, който не може да си напише трите имена без правописна греЖка.

                        Коментар


                          #13
                          А тоя пич от твоя клас приятел ли ти е?

                          Got nos?

                          Коментар


                            #14
                            Пич... наистина не ти прави чест да си ученик на 18 години и да пишеш, като второкласник!? Не се обиждай, но е факт! Вероятно не си виновен ти, а днешната училищна система, или родителите ти, или и двата фактора в едно.А относно питанката ти... Постави и срок да си зареже гаджето! Ако не го направи я зарязвай, защото жената е голяма гад! :D Ще си ви върти и двамата на пръста, че може и трети да си прилепи! И недей толкова да хлътваш, готини жени у нас с лопата да ги ринеш!
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #15
                              Хм, трагедия...И случката, и правописа...Колега - от мене един съвет - каквото и да правиш - запази достойнството си!И още един съвет - явно правописа не ти е сила, но завинаги запомни следното - не се пише АС, а АЗ! Започни с това при следването на първия ми съвет!
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар

                              Working...
                              X