Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос отностно авто-битаци.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос отностно авто-битаци.

    Здравейте,колеги интересуваме кои според вас са най-посещаваните авто-пазари ? В смисъл пазари като този в Плевен който се провежда в неделя.Конкретно за него знам какво представлява.Също така в кой град и ден от седмицата се провеждат съответните битаци?Има ли някаква покупателна способност на тях ? Благодаря ви предварително!!! УСПЕШНА И БЕЗПРОБЛЕМНА 2011 ГОДИНА
    FIAT PUNTO 1.2 60 PS

    #2
    Пазарджик - всяка сряда. Пазарът започва в ранни зори-първите коли са още в 5 ч. сутринта на пазара, и продължава до обед. Коли и авточасти се предлагат както на самия авто-пазар, така и по дължината на целия булевард, който е в съседство. Предлагат се коли от цялата Пазарджишка област, а редовно има търговци от Пловдив и областта, както и от Костенец.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      В Стара Загора му викаме съботен пазар.Провежда се на околовръстното,почва от сутринта до към обяд.Като цяло има доста части и работи за колите на доста добри цени.Но има и много боклуци с излишно надути цени.Също така се излагат и коли за продажба.
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        Във Велико Търново по-рано беше всяка събота около 9-10 часа до към 12 , но от поне 6 месеца не съм минавал от там и дали се провежда още Намира се срещу бившия битак в близост до бирената фабрика (ул. Мармарлийска) . Преди години беше много оживен пазар , всяка седмица ходех да разглеждам коли , но напоследък колите бяха малко и със завишени цени ... Трябва да мина някой ден да огледам има ли го още
        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

        Коментар


          #5


          Благодаря,за изчерпателните отговори!!! Ако някой други има още информация,моля да сподели.Мисля,че темата ще е доста полезна както за мен така и за други колеги. Аз знам,че в Ловеч има битак,който е смесен,но има и коли Провежда се всяка сряда от 8 ч и е доста оживен.
          FIAT PUNTO 1.2 60 PS

          Коментар


            #6
            Може би най-посещавания и най-голям е пазара в Димитровград ! Ниски цени,много части,аксесоари и др. за коли,продажба на коли както и домакински пренадлежности и всичко квото ви дойде на ум !
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #7
              А този в Плевен има ли го още? От поне три години не съм ходил там.
              Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
              Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
              Volvo S60 Sport 2.4D

              Коментар


                #8
                koolio написа:
                А този в Плевен има ли го още? От поне три години не съм ходил там.
                Има го още колега .Всяка неделя сутрин се провежда.Голямо предлагане на автомобили на добри цени.Там е добре да купуваш,но не и да продаваш.
                FIAT PUNTO 1.2 60 PS

                Коментар


                  #9
                  Пазара си го има,но трябва да Ви кажа,че освен кебапчета и кюфтета едва ли се продава друго.Ако се продадат една или две коли на седмица ще е добре.Както всички и аз отивам да се разкарам и да видя какви "хубави "цени са наслагали убавците.Иначе се предлегат и доста други джунджурии-гуми,части,ел.уреди,обувки,резачки,колела и всякакви стоки.

                  Коментар

                  Working...
                  X