Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Програма за конвертиране на аудио файлове?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз също за всякакви АУДИО цели от години ползвам Jet Audio. Сега вече се води "COWON Media Center JetAudio" - явно са го купили.Имам го инсталационен, не е много голям, ще мине през скайп за минути, при проявен интерес

    Коментар


      #17
      Immortal написа:
      Аз също за всякакви АУДИО цели от години ползвам Jet Audio. Сега вече се води "COWON Media Center JetAudio" - явно са го купили.
      Никой нищо не е купувал.JetAudio винаги е бил собственост на COWON Systems.Корейската компания се казва COWON Systems и когато разширяват дейността си, името на фирмата в САЩ е JetAudio. Tова е търговската им марка за САЩ, но си е една и съща фирма.После JetAudio се преименува в Cowon America.
      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
      www.cyxap.com

      Коментар


        #18
        Пробвай Wavepad http://www.nch.com.au/wavepad/index.html Много малка и с доста възможности програма - възможност за рязане и събиране на файлове, корекции на нива и баланс, еквалайзер, допълнителни ефекти , накрая файла си го записваш в какъвто си искаш формат. Безплатна е с орязани функции. В замунда има няколко версии с кей генератори за да си я ползваш пълноценно.

        Коментар


          #19
          dudulia написа:
          Искам да конвертирам MP3 във WAV,защото не мога да намеря тези песни във WAV. Беше ми безкрайно трудно да ги намеря в MP3.Целта е чисто любителска употреба.
          Целта пак не е ясна, ако ги записваш в CD-Audio не ти трябва такъв софтуер.Всички DJ-ски програми, за видео обработка и т.н. работят и с мп3.Безсмислено занимание, обръщането в WAV няма да върне качеството.Пък ако искаш сподели какви са песните, има хора дето имат големи колекции от музика.И друго - потърси ли ги във FLAC формат?
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар

          Working...
          X