Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Началото на една административна сага....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Явор Митев написа:
    Няма звяр до там жесток, та жалост да не знае.Аз не изпитвам жалост,значи не съм звяр"или " - ти си животно!!!- Не, по-лошо....ЧОВЕК съм, ЧОВЕК"....Няма такъв филм.......
    Мъдър ли е бил Шекспир!? Накарахте ме след 25 години пак да го изгледам този филм. Пак не издържах и се разревах накрая... Извинявам се за офф-а, а по темата - успех с начинанието!
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #47
      Malone написа:
      ...в края на Акта, където има нарочно място за това, за обяснения, забележки и възражения по констатациите в Акта...
      Мастото е да се пише ДАЛИ има възражения, а не какви са самите те! Ако има такива, то те се заявяват в писмен вид в законно установен срок в КАТ.
      Alfa 159 SW 2.4 Ti
      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

      Коментар


        #48
        gamma написа:
        Мастото е да се пише ДАЛИ има възражения, а не какви са самите те! Ако има такива, то те се заявяват в писмен вид в законно установен срок в КАТ.
        Прочети Закона преди да пишеш. Съвет просто, за да не ставаш смешен.ЗАНН, чл. 42, точка 8, както и чл. 44, ал. 1Надявам се да не се налага да ти обяснявам думите "трябва" и "освен".
        ЗАКОН ЗА АДМИНИСТРАТИВНИТЕ НАРУШЕНИЯ И НАКАЗАНИЯЧл. 42. Актът за установяване на административното нарушение трябва да съдържа:........8. обясненията или възраженията на нарушителя, ако е направил такива.........Чл. 44. (1) Освен възраженията при съставяне на акта в тридневен срок от подписването му нарушителят може да направи и писмени възражения по него....
        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
        www.cyxap.com

        Коментар


          #49
          Ясно!
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            #50
            Струва ми се, че бях малко по остър отколкото е нужно.Извинения и весели празници на тебе.
            .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
            www.cyxap.com

            Коментар


              #51
              Не съм задълбавал в тази тема, защото никога не са ми писали акт, а от 16 год. съм шофьор Весели празници и на теб!
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар

              Working...
              X