Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пак за телевизорите...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пак за телевизорите...

    Колеги, както вероятно си спомняте - имах терзания какъв телевизор да си взема. Е, взех си... :P Кой каквото да разправя - големия телевизор си е хубаво нещо. Нооо, както и да е, защото пускам темата тъй като отново имам проблем, дейва! Такааа, значи... пускам си с флашката един филм (двд формат), обаче не моа да си извадя титрите. Въпроса ми е следния - има ли възможност да се набуха друг софтуеър в тв-то (различен плеър само), че да ми изчезне проблема с титрите?
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    #2
    Re: Пак за телевизорите...

    nikki_sixx написа:
    Колеги, както вероятно си спомняте - имах терзания какъв телевизор да си взема. Е, взех си... :P Кой каквото да разправя - големия телевизор си е хубаво нещо. Нооо, както и да е, защото пускам темата тъй като отново имам проблем, дейва! Такааа, значи... пускам си с флашката един филм (двд формат), обаче не моа да си извадя титрите. Въпроса ми е следния - има ли възможност да се набуха друг софтуеър в тв-то (различен плеър само), че да ми изчезне проблема с титрите?
    сменя се, но може ако объркат да го успят.така че ПРОВЕРИ човека, който ще го прави.

    Коментар


      #3
      Според мен не трябва да ти минават такива идеи през главата, а да откриеш точно, с какъв тип файлове работи твоят плеър и да си ги сваляш/конвертираш в правилния формат. Познавам хора омазали така телевизорите си, че дори във фирмените сервизи не могат да ги събудят!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        В тоя ред на мисли, отде мога да намеря по-нов фирмуер на Sony KDL-32S3000 ?И по-скоро мога ли сам да си го флашна ?
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          emzo написа:
          В тоя ред на мисли, отде мога да намеря по-нов фирмуер на Sony KDL-32S3000 ??
          Защо ти е?

          Коментар


            #6
            Re: Пак за телевизорите...

            nikki_sixx написа:
            Такааа, значи... пускам си с флашката един филм (двд формат), обаче не моа да си извадя титрите.
            Мисля че проблема ти е че пускаш двд формат... Пробвай с филм в Xvid или HD формат... И каква е марката на тв-то, пише ли че тръгват БГ субтитри от флашкатА?

            Коментар


              #7
              Re: Пак за телевизорите...

              Uneek написа:
              nikki_sixx написа:
              Такааа, значи... пускам си с флашката един филм (двд формат), обаче не моа да си извадя титрите.
              Мисля че проблема ти е че пускаш двд формат... Пробвай с филм в Xvid или HD формат... И каква е марката на тв-то, пише ли че тръгват БГ субтитри от флашкатА?
              Ооооо, Хвид си го завъртя и титрите си вървяха... И ХД върти, ама когато титрите са като отделен файл и не ми дава опция да ги добавя към филма. Не, че е болка за умиране, ама... питах се дали е възможно да се оправи този недостатък. Сега, като чета нагоре колегите и... хваща ме шубето да го барам.
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #8
                по-добре не се занимавай с това щом ти тръгват хвид и хд си гледай тях.не се знае как ще ти сменят софта да не да го гледаш като паметник после телевизора.EMZO това s3000 е малко старичък модел на Сони продавал съм ги преди две години и не помня дали има USB обаче ако има то е само сервизно и не може да се използва като мултимедия и мисля че не може да се софтне.
                Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                Коментар


                  #9
                  я вземи и научи ханглийски - нсъ зънимавъй с титри-митри....
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #10
                    Orcinus написа:
                    emzo написа:
                    В тоя ред на мисли, отде мога да намеря по-нов фирмуер на Sony KDL-32S3000 ??
                    Защо ти е?
                    За спорта.
                    ivailo rachev написа:
                    EMZO това s3000 е малко старичък модел на Сони продавал съм ги преди две години и не помня дали има USB обаче ако има то е само сервизно и не може да се използва като мултимедия и мисля че не може да се софтне.
                    Има сервизно ЮСБ, знам че не може да плейва, просто искам да е ъп ту дейт :D
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      donnna написа:
                      я вземи и научи ханглийски - нсъ зънимавъй с титри-митри....
                      Аз понаучих бе... вече знам какво означава "оооох", "ааааах", "йееееее", "фъск ми бейбииииии".., ама с титри си е друга работа. Не ми се налага да си напрягам празната кратуна, а трябва само да съм с гол в ръката...
                      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                      Коментар


                        #12
                        Хм, а колеги за какъв модел ТВ става въпрос...EMZO: и аз имам Сони от същата серия и останах неприятно изненадан от лиспата на субтитри. Доколкото четох в нета при Сони субтитрите не ги прожектират не знам как с е най-новите модели. С някакви програмки може да си ’вкараш’ субтитрите във видео файла ако някой е пробвал може да сподели. Ако не отнема много време, може би си струва...

                        Коментар


                          #13
                          На ДВД формат няма да можеш да подкарашщ титрите - те са направени по друг начин.Ако на същи я филм си намериш титири в .суб или .срт формат - може и да стане - не съм порбвал честно казано.Изтегли си филма на хвид или дивх и не се излагай....
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            Yavor написа:
                            На ДВД формат няма да можеш да подкарашщ титрите - те са направени по друг начин.Ако на същи я филм си намериш титири в .суб или .срт формат - може и да стане - не съм порбвал честно казано.Изтегли си филма на хвид или дивх и не се излагай....
                            Взех си ЛГ Голяма раота, батка. Няма ПИП, ама пък е фул ейч ди и много радва. Снощи теглих една майна на един японец, дето ми обяснява по телевизията, как не съм бил виждал жълтото... брех, викам си - ти ли ше ми кажеш Фе ей... (тука следва майносването). Тааа, така де. А как се вкарват титри във филма? Каква е таз програма дето може да ги прави тез неща?
                            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                            Коментар


                              #15
                              nikki_sixx какъв модел е телевизора.на мен много ми харесват моделите на ЛГ и са качествени сега имам в магазина едно 32LD750 страхотно е 200 херца само дето не е LED ама не е болка за умиране,а на ЛГ има медия на ЮСБ-то да и субтитри тръгват.
                              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                              Коментар

                              Working...
                              X