Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Срязана гума! И какво трябва да направите ако Ви се случи!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    rebel написа:
    ...Ако е за по голяма кола ще сложа и задни зимни, но на тая въшка няма абсолютно никакво значение....! .
    Тук въобще не си прав, но това е друга тема! Внимавай при влизането в завоите!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #17
      Re: Срязана гума! И какво трябва да направите ако Ви се случ

      nikolovvd написа:
      Така 1-2 минути си мислиш какви "ДОБРИ" хора има по пътя
      Аз никога не бих си помислил подобно нещо (защото знам, че не е вярно) и веднага бих се опитал да ги разкарам, ако е възможно. Лошото е, че може да не се откажат лесно и да стане още по-неприятно. С две думи - през ум няма да ми мине, че някакви ей така спират на пътя, само за да ми помогнат.
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #18
        Не така грубо колега! Изваждаш крика, резервната гума и ключа, след което заключваш колата и чакаш да дойдат. Като дойдат ги остави да ти сменят гумата, благодари им и си тръгни по пътя. :D
        Няма начин да няма начин!

        Коментар


          #19
          nikolovvd написа:
          Не така грубо колега! Изваждаш крика, резервната гума и ключа, след което заключваш колата и чакаш да дойдат. Като дойдат ги остави да ти сменят гумата, благодари им и си тръгни по пътя. :D
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #20
            А може вместо дати сменят гумата да ти хвърлят един бой и пак да те оберат .

            Коментар


              #21
              Залепиха ми гумата и сега всичко е наред! Дано няма повече проблеми с нея!Гумаджиите както обикновенно ми казаха, че и джантата била крива и аз, както обикновенно им казах да не пипат джантата, но този път явно верно е била доста крива, като видях колко тежести са ми сложили :D
              Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

              Коментар


                #22
                Колега това с наркоманите не го разбрах нещо Как да те оберат докато сменяш гумата Ако може някой да ми поясни ще съм много благодарен Поздрави на всички
                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                Коментар


                  #23
                  Valiosport написа:
                  Ако може някой да ми поясни ще съм много благодарен Поздрави на всички
                  Ето, чети тук.Сори за офф-а.
                  00' Bravo 105 JTD

                  Коментар


                    #24
                    nikolce написа:
                    Valiosport написа:
                    Ако може някой да ми поясни ще съм много благодарен Поздрави на всички
                    Ето, чети тук.Сори за офф-а.
                    Благодаря за инфото колега ...
                    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                    Коментар

                    Working...
                    X