Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Навън вали сняг ,а аз съм с летни гуми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    @Vladim: Честито рождество Христово, за 2010 път По-евтино и разумно ще ти да си оборудваш SUV-то с едни хубави All Terrain гуми, а на Бравата да си оставиш гумите за сух асфалт. Когато се спече времето - просто сменяш колите... Не вярвам подобна елементарна идея да не ти е хрумнала, но да, оригинално е да е с копче ..., като във филма "Такси"
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      А не е ли по-добре като на Агент 007? Натискаш копчето - има шипове, натискаш копчето - шиповете се прибират! :D
      Няма начин да няма начин!

      Коментар


        Навремето ми беше попаднала такава статия за такива гуми. Гумите бяха скандинавски, сега какви не си спомням. При различно налягане в гумата, шиповете или са изскочили или не.

        Коментар


          stefaka222 написа:
          ВЪОБЩЕ НЯМА гуми за асвалт има само гуми за вода и за кал+сняг
          А какво е асвалт?
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар


            Хасфалт бе! Няма ли някой от Хасково?"От Асково до Арманли се хасфалт!"
            Няма начин да няма начин!

            Коментар


              Plastex написа:
              stefaka222 написа:
              ВЪОБЩЕ НЯМА гуми за асвалт има само гуми за вода и за кал+сняг
              А какво е асвалт?
              Абе отказах се да споря с малоумни изр... скап...колега и за това събрах всичко което са казали в едно изречение.Защото според някои зимните гуми са за сняг и киша или кал и не стават за асвалт,а летните били за вода само и те не ставали за асвалтИ аз си направих извода от тея който го казаха, че гуми за асвалт няма всичко е търговска измамаЗа това е безмислено повече да спорим НЯМА ГУМИ ЗА АСВАЛТ всичко е релклама, примирявам се с маймуните.Извадих статия за видове гуми и означения но се намери кой да я оспори и да каже че е истината е точно обратното на написаното.Цялата тема се превърна в спам. Безмислена е. Винаги ще си има някои индивиди за които небето е всякакво но не и синьо и винаги ще казват на черното бяло.
              КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

              Коментар


                stefaka222 написа:
                ...Защото според някои зимните гуми са за сняг и киша или кал и не стават за асвалт, а летните били за вода само и те не ставали за асвалтИ аз си направих извода от тея който го казаха, че гуми за асвалт няма всичко е търговска измамаЗа това е безмислено повече да спорим НЯМА ГУМИ ЗА АСВАЛТ всичко е релклама, примирявам се с маймуните...
                И все пак... какво е "асвалт"? :D
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  Vladim написа:
                  stefaka222 написа:
                  ...Защото според някои зимните гуми са за сняг и киша или кал и не стават за асвалт, а летните били за вода само и те не ставали за асвалтИ аз си направих извода от тея който го казаха, че гуми за асвалт няма всичко е търговска измамаЗа това е безмислено повече да спорим НЯМА ГУМИ ЗА АСВАЛТ всичко е релклама, примирявам се с маймуните...
                  И все пак... какво е "асвалт"? :D
                  В случая ставаше въпрос за чиста пътна настилка без вода кал или сняг на кратко казано-асвалт, за да не обяснявам по едно изречение какво имам в предвид, защото всички видове гуми бяха сметнати за превъзходни на сняг кал но не и на чиста настилка, както и да е .
                  КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                  Коментар


                    Колега,пише се и се казва "АСФАЛТ",не АСВАЛТ.Весели празници.
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар

                    Working...
                    X